Intencje Mszalne

Sobota 26 września
6.15 + Hermina Miłoszewska
6.15 + Józef Nalborczyk
6.15 + Matylda Kruczała
7:00 + Helena Siekierska
8:00 + Józef Niemczyk w 1. r. śm.
18:00 + Anna Żmija w 1. r. śm., m. Józef
18:00 + Jerycho – za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 27 września
6.30 + Kazimierz Polak w 2. r. śm.
8.00 + Jan Zaborowski w 20. r. śm.
9:30 + Maria i Michał Cinal w r. śm.
11:00 W intencji dzieci pierwszokomunijnych
11:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże – 55. r. ślubu Krystyny i Józefa
12:30 + Jan i Jadwiga Kierczak, s. Wacław
14:00 Za parafian – roczek Ignacego Stanka
18:00 + Helena i Karol Sumper, s. Marian i synowa Rozala
19:30 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże – 25. r. ślubu Anny i Rafała

Poniedziałek 28 września
6.15 + Stanisław Talar
6:15 + Władysława Toka
7:00 + Tadeusz (36. r. śm.) i Helena Kosek (4. r. śm.)
8:00 + Teresa Proch z mężami Stanisławem i Grzegorzem, zięć Andrzej
18:00 + Stanisław Gwoździewicz (7. r. śm.), ż. Rozalia

Wtorek 29 września
6.15 + Włodzimierz Mizera
6.15 + Jerzy Tokarczyk w 4. r. śm.
6.15 + Zofia Paździor
7:00 + Stanisław Gondko w 24. r. śm.
8:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże – 11. r. ur. Weroniki Wykręt – od ojca i dziadków
18:00 + Edward Szrom

Środa 30 września
6.15 + Alicja Zielińska
6.15 + Anna Gibas
7:00 + Franciszek Piękoś
8:00 + Hieronim Ciechanowski
18:00 ++ Władysław Stec, Zdzisław Graca, Barbara Cinal, Stefan Jakubowski, Helena, Gajczak, Regina Pająk, Krzysztof Kruczek, Adam Smaza, Stanisław Zaremba, Marian Rohde, Barbara Szymczak, Stanisława Mrzygłód, Stanisław Błasiak, Jadwiga Wesołowska, Zofia Kubicka, Apolonia Karelus, Janina Sordyl, Bożena Rapacka, Jerzy Pikoń, Krzysztof Pałka, Henryk Madeja, Zofia Mizera, Irena Pożdżał, Bogusława Chowaniak, Maria Mydlarz, Irena Żabówka, Genowefa Włodek, Irena Antecka, Józef Miarczyński, Krzysztof Borgosz, Stanisława Ligus, Zbigniew Sprynca, Stanisław Tomiczek, Jan Nowak, Aleksandra Zych, Łucja Klimek, Maciej Olszewski, Ewa Paszewska, Jolanta Seremak, Bronisław Ślipko

Czwartek 1 października
6.15 + Feliks Powroźnik
6.15 + Jan Kruczek
6.15 + Józef Potępa
6.15 + Krystyna Wróblewska
7:00 + Jadwiga Lubas w 20. r. śm.
8:00 + Anna i Jan Gzela, c. Krystyna
18:00 O powołania kapłańskie i zakonne

Piątek 2 października
6.15 + Maria i Andrzej Ściga
6:15 + Krzysztof Malik
6:15 + Renata Pająk
7:00 + Bronisława Zawada
8:00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Żanety Buda
17:00 + Mieczysław Paździor w 15. r. śm. i rodzice
18:00 Wynagradzająca NSPJ i o Boże bł. dla członków Honorowej Straży, ich rodzin i ks. opiekuna

Sobota 3 października
6.15 + Michalina i Jan Rokowscy
6.15 + Roman Gibas
6.15 + Stanisław Wykręt
7:00 O łaskę zdrowia dla Karoliny, Mikołaja i o bł. Boże dla rodziny
8:00 Wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi
18:00 + Rozalia Kaczmarczyk, m. Józef
18:00 O zdrowie i pomyślność dla dzieci: Jacka, Kasi i Tomasza

Niedziela 4 października
Odpust parafialny
6.30 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin
8.00 + Emil Konior
9:30 + Władysława i Ignacy Talar w r. śm.
11:00 Za Parafian
11:00 + Józefa Wicherek w r. śm., s. Grzegorz
11:00 Maria Milewska (8. r. śm.), m. Tadeusz
14:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże – 90. r. ur. Teresy Duszak
18:00 + Danuta Florczyk
19:30 + Janusz Rożek w 10. r. śm.