Intencje Mszalne

Piątek 17 stycznia
6.15 + Henryk Gajczak
6.15 ++ Dusze w czyśćcu cierpiące
6.15 + Józef Kadłubicki
7.00 ++ Dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 – W intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego
18:00 + Longin i Stanisława Mizera

Sobota 18 stycznia
6.15 + Stanisław Bury
6.50 + Maria i Jan Micherda, Elżbieta i Józef Kita
6.50 + Wiesław Mikuła
7.00 + Stefan Stysło w 1. r. śm.
8:00 + Antoni i Agnieszka Homel, s. Henryk
18:00 + Karol Rogusz z rodzicami
18:00 + Marian i Józefa Ważny z rodzicami i c. Ewą

Niedziela 19 stycznia
6.30 + Krystyna Zaremba
8.00 + Józef Prus w 13. r. śm.
9.30 – Szpital
9:30 + Ludwik Nowak w 6. r. śm.
11:00 + Jadwiga Dybał w 1. r. śm.
12:30 + Bronisława Buda w 6. r. śm.
12:30 + Leonard Młynarczyk w 2. r. śm.
14:00 – Za parafian
18:00 + Jan Gieruszczak w 3. r. śm. z rodzicami i braćmi: Henrykiem i Józefem
19:30 + Stefan Chojna (20. r. śm.), ż. Maria, s. Maciej

Poniedziałek 20 stycznia
6.15 + Zofia Marczyńska
6.15 + Janusz Pasternak
6.15 + Aniela Oczkowicz
7:00 + Roman Rogowski
8:00 + Alfreda Rogowska (11. r. śm.) z mężem Romanem
18:00 + Karol Pałka z żonami: Julią i Anną oraz brat Józef

Wtorek 21 stycznia
6.15 + Dorota Klimkiewicz
6.15 + Stanisława Filipiec
6.15 + Helena Buda
7:00 + Leszek Gancarczyk w 3. r. śm.
8:00 + Maria Wojewodzic, c. Maria i wnuczka Agnieszka
18:00 + Maria Kłaput, s. Paweł

Środa 22 stycznia
6.15 + Karol Szlagor
6.15 – W intencji dobrodziejów i podopiecznych kuchni św. Brata Alberta w Andrychowie
7.00 + Mieczysław Bobik
8:00 + Stanisław Filipiec, Adam Lachendro
8:00 – O bł. Boże dla Wspólnoty Pallotyńskiej
18:00 – wspólna: ++Władysław i Władysława Cholewka, Rudolf i Joanna Jończy, Roman Majewski, Małgorzata Lechowicz, Jan Gurdek, Władysław Buda, Bożena Jończyk, Władysław Fryś, Stanisław Lenik, Czesław Rygał, Rozalia Dziergas, Jan Kozieł, Maria Sordyl, Maria Kaput, Józef Niemczyk, Maria Piekarczyk, Anna Żmija, Elżbieta Łysoń, Irena Malik, Damian Oczkowski, Krystyna Młocek, Edward Nowak, Janusz Gruszowski, Eugeniusz Okrzos, Irena Romanek, Konstanty Kapela, Władysław Kasperek, Michalina Lot-Kurylak, Adam Mrzygłód, Julian Lachendro, Helena Wysogląd, Irena Rajda, Marian Skupień, Janina Woźniak, Włodzimierz Jefremow, Ryszard Bujok, Józef Srebrny, Danuta Buksa, Władysława Szczypior, Agnieszka Jończy, Fryderyk Zając, Kazimierz Setla, Barbara Janosz, Marceli Dudzik, Zofia Jontecz, Irena Orkisz, Jan Magiera, Genowefa Ściga, Helena Kuchowicz, Jan Kowalski, Maria Szczygielska, Kazimierz Żywioł, Zdzisław Graca, Edward Jajkiewicz, Barbara Cinal

Czwartek 23 stycznia
6.15 + Leokadia Gwoździewicz
6.15 + Za zmarłych dobrodziejów i podopiecznych kuchni św. Brata Alberta w Andrychowie
6.15 + Maria Babik
7:00 + Józef Rychter w 1. r. śm.
8:00 + Helena i Karol Magiera
18:00 + Jan i Władysława Siwek i zmarli rodzice

Piątek 24 stycznia
6.15 + Maria Liput
6.15 – O zdrowie i bł. Boże dla Barbary
6.15 + Zdzisław Wandor
7.00 + Zofia i Ferdynand Dudek
8.00 + Katarzyna Małysa
18:00 Jerycho – o nawrócenie grzeszników i niewierzących

Sobota 25 stycznia
6.15 + Józefa Szenfeld
6.15 + Marian Bizoń
7.00 + Józef (3. r. śm.) i Teresa Adamus
8:00 + Jadwiga i Kazimierz Cholewka z rodzicami
18:00 + Eligiusz Marczyński w 25. r. śm.
18:00 + Jerycho – za dusze w czyśćcu cierpiące

Niedziela 26 stycznia
6.30 + Stefan Szenfeld w 30. r. śm., ż. Józefa
8.00 + Janina i Józef Zaremba
9.30 – Szpital
9:30 + Stanisław Wardzała z rodzicami
11:00 – Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla Klaudii w 25. r. ur.
12:30 + Dorota Zwieńczak w 5. r. śm.
14:00 Za parafian – w 1. r. śm. + Teresy Szlagor
18:00 + Józef Micherda w 33. r. śm.
19:30 + Kazimierz Płonka w 6. r. śm.