Intencje Mszalne

 

 

Piątek 10 lipca
6.15 + Stefania i Stanisław Zagórscy
8:00 + Józef i Łucja Cinal, zmarli rodzice
18:00 + Joanna Augustyniak w 3. r. śm., m. Florian

Sobota 11 lipca
6.15 + Adam Stach
8:00 + Helena Węglarz w 3. r. śm.
18:00 + Henryk Mrzygłód w 10. r. śm.

Niedziela 12 lipca
6.30 w pewnej intencji
8.00 + Bronisława i Józef Rajda, s. Roman w r. śm.
9:30 + Józef i Łucja Cinal w r. śm.
11:00 + Agnieszka i Antoni Homel
12:30 + Janina Wiktor w 10. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Zofia i Jan Gwizdalscy – od najbliższej rodziny
19:30 + Władysław Buda w 1. r. śm.

Poniedziałek 13 lipca
6.15 + Zdzisław Wandor
8:00 + Elżbieta Gawęda
18:00 + Mirosław Chowaniec (4. śm.), ż. Józefa

Wtorek 14 lipca
6.15 + Zofia Turek (r. śm), m. Jan
8:00 + Henryk Jaguś
18:00 + Kazimiera, Władysław, Piotr Zemła, Franciszek i Julia Pająk

Środa 15 lipca
6.15 + Franciszek i Zofia Zadora z synem i córką
8:00 + Rozalia i Antoni Byrscy, s. Józef i ż. Stefania
18:00 – wspólna: ++ Małgorzata Lechowicz, Krystyna Młocek, Adam Mrzygłód, Zdzisław Graca, Edward Jajkiewicz, Barbara Cinal, Stefan Jakubowski, Helena Gajczak, Włodzimierz Mizera, Matylda Kruczała, Krystyna Wróblewska, Józef Potępa, Stanisław Wykręt, Alicja Zielińska, Jan Kruczek, Regina Pająk, Feliks Powroźnik, Roman Gibas, Teofila Mazgaj, Weronika i Tomasz Wcisło, Krzysztof Kruczek, Marek Pyclik, Bogdan Mydlarz, Szymon Sarach, Zbigniew Brózda, Stanisław Miodoński, Andrzej Tatar, Adam Smaza, Stanisław Zaremba, Janina Wojewodzic-Budka, Marian Rohde, Barbara Szymczak, Stanisława Mrzygłód, Halina Karton, Adam Stach, Teresa Flaga, Jadwiga Wesołowska

Czwartek 16 lipca
6.15 + Helena Gajczak
8:00 + Leokadia Matusiak w 3. r. śm. z rodzicami i rodzeństwem
18:00 + Helena Flaga (50. r. śm.), m. Jan

Piątek 17 lipca
6.15 + Jan Gurdek
8:00 W intencjach czcicieli Miłosierdzia Bożego
18:00 + Bogumiła Zaborowska w 35. r. śm., m. Józef

Sobota 18 lipca
6.15 + Anna Adamus
8:00 + Jan Gurdek w r. śm.
18:00 + Henryk Targosz z rodzicami i teściami

Niedziela 19 lipca
6.30 + Anna i Andrzej Tatar
8.00 + Roman Rogowski
9:30 + Weronika i Stanisław Legień, wnuk Krzysztof
11:00 + Jadwiga i Tadeusz Pabiś
12:30 + Stefania Wolf, Janina Kramarz
14:00 Za parafian
18:00 O zdrowie i bł. Boże dla Anety i Tomasza – 9. r. ślubu oraz o dary Ducha Świętego dla Kingi i Jakuba
19:30 + Jerzy Jontecz (1. r. śm.) oraz rodzice Zofia i Bolesław