Odnowa W Duchu Świętym

O naszej wspólnocie….

Jesteśmy Katolicką Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym „Oblubienica i Duch”. Spotykamy się o godz. 19:00 w każdy czwartek (grupa formacyjna) oraz poniedziałek (diakonia muzyczna) w kryptach pod Plebanią parafii św. Macieja w Andrychowie.

W każdy III czwartek miesiąca posługujemy na Wieczorach Uwielbienia w Parafii św. Macieja. Wielbienie zaczyna się od godz. 18:00 Mszą Świętą.

W pozostałe czwartki spotykamy się by „się formować” – czyli wrastać w wierze i w rozwoju duchowym. Wszystko dzięki Łasce, otwieraniu się na działanie Ducha Świętego, pracy nad sobą i praktyce. Na spotkaniach wspólnie się modlimy, rozważamy Pismo, wysłuchujemy konferencji wygłaszanej przez naszego opiekuna ks. dr hab. Krzysztofa Sordyla (lub zaproszonego gościa), słuchamy Świadectw działania żywego Boga w życiu członków Wspólnoty, wspieramy się i przede wszystkim Wielbimy Boga.

Na spotkania poniedziałkowe przychodzą te osoby ze Wspólnoty, które odkryły w sobie powołanie do Uwielbiania Pana za pomocą śpiewu i gry na różnych instrumentach. Każdy przyjmowany jest z otwartymi ramionami. Razem oddajemy Bogu chwałę, śpiewem, graniem a czasem i tańcem. Spotkania te trudno nazywać „próbami” – chociaż ćwiczymy również repertuar pieśni na Wieczory Uwielbienia – ponieważ przede wszystkim się modlimy i stajemy wobec tajemnicy obecności Ducha Świętego pośród nas.

Członkowie Wspólnoty pochodzą z całej gminy Andrychów. Jeśli zatem rozważasz przyłączenie się do nas a nie należysz do Parafii św. Macieja w Andrychowie nie martw się – to żadna przeszkoda. Przyjdź.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową http://andrychowodnowa.pl/

Zacznij ODNOWA !