Wieczór z Matką
Zapraszamy na „Wieczór z Matką”
W środę, 20 maja rozpoczynamy szczególne nabożeństwa „Wieczór z Matką” – czuwania z Panią Andrychowską.
Będą się one odbywać w trzecie środy miesiąca od maja do października:
godz. 18.00 – uroczysta Msza święta
Nabożeństwo do Pani Andrychowskiej z odczytaniem próśb i podziękowań
Różaniec (jedna część)
Adoracja Najświętszego Sakramentu
Procesja światła wokół kościoła — zabierzmy świece
21.00 – Apel Jasnogórski
Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do licznego udziału.
Niech każdy z nas postara się choć raz uczestniczyć w tym pięknym nabożeństwie.
Pierwszemu spotkaniu przewodniczyć będzie nasz rodak ks. Mateusz Rys, świętujący 40. rocznicę święceń kapłańskich. Otoczmy go modlitwą i wypraszajmy potrzebne łaski na dalsze lata posługi kapłańskiej
