V Niedziela Wielkanocy 28 kwietnia
6.30 + Michał Marczyński
8.00 + Roman Żywioł w 6. r. śm.
9:30 + Antoni i Honorata Bury
11:00 Dziękczynna i o dalsze bł. Boże – 50. r. ślubu Marii i Józefa Górkiewicz oraz o powrót do zdrowia dla Marii
12:30 + Karol Ptasznik w 3. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Stefania, Alojzy i Adolfina Komendera - r. śm.
19:30 + Mariola Kuś – Bassino
Poniedziałek 29 kwietnia
6.15 + Wojciech i Maria Jewuła, c. Filomena, s. Jan
6.15 + Zofia Rachwał
6.15 + Franciszek Cholewka
7:00 + Bogumiła Tomiczek w 1. r. śm., m. Stanisław, rodzice i teściowie
8:00 + Martyna i Leopold Pszczółka
18:00 + Stefania i Stanisław Niedziółka
Wtorek 30 kwietnia
6.15 + Stanisław Zieliński
6.15 + Krystyna Tyka
6.15 + Helena Grzesik
7:00 + Ewa Tobiasz
7:00 + Helena Wróblicka
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 + Lucja Leśnik
Środa 1 maja
6.15 O Boże bł. dla Leszka Borgosza
6.15 + Janusz Karolczyk
6.15 W intencji pielgrzymów Doroty i Rafała
7:00 O światło Ducha Świętego na czas egzaminów maturalnych
7:00 + Lucjan Bogdanik
8:00 + Jan i Bronisława Pałosz
18:00 O Boże bł. na czas matury dla Oliwii i o wybranie dobrej drogi życiowej, wspólna: ++ Filip Trojak, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Lucjan Bogdanik, Stanisław Tyrybon, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Renata Kuchta, Józef Fuja, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Maria Bury, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury, Przemysław Karcz, Jadwiga Karamańska, Wojciech Sedlaczek, Zofia Prus, Stanisław Pająk, Małgorzata Kapela, Stanisława Pawlikowska, Andrzej Stachowicz, Mieczysław Kojder, Halina Unkiewicz, Stefania Kadłubicka, Adam Ćwiertka, Anna Żydek, Mirosław Ryczek, Zofia Rachwał, Joanna Wierzbicka, Maria Kuźma, Dorota Kizner, Magdalena Janosz, Andrzej Żukowski, Franciszek Cholewka, Krystyna Tyka, Stanisława Grygny, Karol Wąs, Zofia Procner, Józef Mydlarz, Rafał Wykręt, Helmut Bogacz
Czwartek 2 maja
6.15 + Danuta Florczyk w r. śm.
6.15 + Stanisław Tyrybon
6.15 + Zofia Płonka
6:15 + Jan Wesołowski
7:00 +Julian Mazurkiewicz
7:00 + Józef Fuja
8:00 + Zygmunt Kiński
18:00 O powołania kapłańskie i zakonne
Piątek 3 maja
6.15 + Franciszka Pikoń w 3. r. śm., m. Leon, swatowie Maria i Marian Babik
7:30 + Stanisława Filipiec
9:00 W intencji Ojczyzny
15:00 + Helena Siekierska
16:30 + Władysława Woźniak w 2. r. śm.
18:00 Wynagradzająca NSPJ – oraz za członków żyjących i zmarłych Arcybractwa Straży Honorowej oraz księdza opiekuna w 15. r. Straży Honorowej NSPJ
18:00 + Irena i Stanisław Walat
Sobota 4 maja
6.15 + Stanisław Zieliński
6.15 + Marek Wastag
6.15 + Mieczysław Cholewka
7.00 O łaskę zdrowia dla Karoliny, Mikołaja i o bł. Boże dla rodziny
7.00 + Renata Kuchta
8.00 Wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi
18:00 + Maria Panek
18.00 + Józef Sowa, Maria i Mieczysław Kogut
VI Niedziela Wielkanocy 5 maja
6.30 + Janina i Jan Pawlik
8.00 + Irena Kanik – matka chrzestna
9:30 + Helena i Zdzisław Wróbel
11:00 W intencji dzieci pierwszokomunijnych
12:30 + Anna i Józef Leśniak, c. Wanda
14:00 Za parafian
18:00 + Irena Buda
19:30 + Joanna i Stanisław Stuglik