Odnowa w Duchu Świętym

Jesteśmy Katolicką Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym „Oblubienica i Duch”. Spotykamy się  o godz. 19.00 w czwartki w Auli (przy górnym parkingu) parafii św. Macieja w Andrychowie. Naszym duszpasterzem jest ks. Robert Szymocha. Na naszych spotkaniach posługuje zespół muzyczny „Kościół Młodych”.

 

W każdy III czwartek miesiąca posługujemy na Wieczorach Uwielbienia w Parafii św. Macieja. Wielbienie zaczyna się od godz. 18.00 Mszą Świętą.

 

Spotykamy się by „się formować” – wzrastać w bliskości z Chrystusem w wierze. Dbamy o nasz rozwój duchowy. Wszystko dzięki Łasce, otwieraniu się na działanie Ducha Świętego, pracy i praktyce. Na spotkaniach prowadzimy modlitwę charyzmatyczną, rozważamy Pismo Święte, wysłuchujemy Konferencji wygłaszanej przez naszego opiekuna ks. Roberta Szymochę (lub osoby świeckie z naszej wspólnoty), słuchamy Świadectw działania żywego Boga w naszym życiu, wspieramy się i przede wszystkim Wielbimy Boga.

 

Członkowie Wspólnoty pochodzą z całej gminy Andrychów. Jeśli zatem rozważasz przyłączenie się do nas a nie należysz do Parafii św. Macieja w Andrychowie nie martw się – to żadna przeszkoda. Przyjdź.

Zapraszamy na naszą stronę: http://andrychowodnowa.pl/

Zacznij ODNOWA.