Kolęda

Program Wizyty Duszpasterskiej 2019/2020

 

 

 

Kolęda 2019/2020

15 I 2020 – ŚRODA

– od godz. 8:30 – ul. Brzegi, bloki (od początku)

– od godz. 8:30 – ul. Krakowska 111 i 144

– od godz. 15:00 – ul. Rynek (od księgarni, ul. Krakowska 71) i ul. Legionów

– od godz. 8:30 – ul. Brzegi, bloki od końca

 

16 I 2020 – CZWARTEK

– od godz. 8:30 – ul. Garncarska 24

– od godz. 13:15 – ul. Sikorskiego

– od godz. 15:00 – ul. Żwirki i Wigury 71 (od 74 do 41)

 

17 I 2020 – PIĄTEK

– od godz. 8:30 – ul. Daszyńskiego 5 (od 45 do 22)

– od godz. 15:00 – ul. Żwirki i Wigury 71 (od 40 do 1)

– od godz. 15:00 – ul. 27 Stycznia, blok 10

– od godz. 15:15 – ul. Starowiejska, bloki: 7 i 9

 

18 I 2020 – SOBOTA

– od godz. 8:30 – ul. Floriańska i Rynek (po lewej stronie)

– od godz. 8:30 – ul. Konstytucji 3 Maja od 1 do 35 po obu stronach oraz ulice: Klonowa, Lipowa i Topolowa

– od godz. 8:30 – ul. Olszyny 25 i 37

– od godz. 8:30 – ul. Dąbrowskiego (od Sułkowic w stronę miasta do sklepu meblowego)

– od godz. 8:30 – ul. Tkacka Boczna

 

20 I 2020 – PONIEDZIAŁEK

– od godz. 8:30 – ul. Daszyńskiego 1

– od godz. 8:30 – ul. Zegadłowicza i Norwida

– od godz. 8:30 – ul. Olszyny 27 i 39

– od godz. 15:15 – ul. Plac Mickiewicza 3 i blok 2

 

22 I 2020 – ŚRODA

– od godz. 8:30 – ul. Olszyny 3 i 5

– od godz. 8:30 – ul. Krakowska bloki: 146 i 146a

– od godz. 8:30 – ul. Wyzwolenia (od Biadasowa do nr 19)

 

24 I 2020 – PIĄTEK

– od godz. 15:00 – ul. Starowiejska 12 i 14

– od godz. 15:00 – ul. Starowiejska 1a, 3 i 4

– od godz. 15:15 – ul. Żwirki i Wigury 75 (28 – 1)

 

25 I 2020 – SOBOTA

– od godz. 8:30 – ul. Żwirki i Wigury 73

– od godz. 8:30 – ul. Słowackiego i Traugutta

 

27 I 2020 – PONIEDZIAŁEK

– od godz. 8:30 – ul. Żwirki i Wigury (od sklepu do torów)

– od godz. 8:30 – ul. Starowiejska, bloki: 5 i 6

 

28 I 2020 – WTOREK

– od godz. 8:30 – ul. Podgórska

– od godz. 8:30 – ul. Olszyny, bloki: 23 i 41

 

29 I 2020 – ŚRODA

– od godz. 8:30 – ul. Tkacka od ul. Fabrycznej i ul. Wyszyńskiego

 

30 I 2020 – CZWARTEK

– od godz. 8:30 – ul. Żwirki i Wigury od sklepu spożywczego do ul. Głowackiego

– od godz. 8:30 – ul. Wolfa

 

31 I 2020 – PIĄTEK

– od godz. 8:30 – ul. Wandy Malickiej

Kolędy odbyte

27 XII 2019 – PIĄTEK

– od godz. 8:30 – ul. Batorego (od końca do ronda)

– od godz. 8:30 – ul. Tkacka (od Górnicy do torów)

– od godz. 8:30 – ul. Olszyny (domy prywatne), Daszyńskiego i Pachla

– od godz. 8:30 – ul. Żwirki i Wigury (od skrzyżowania z ul. Głowackiego, po obu stronach, do garaży i domy za garażami)

– od godz. 8:30 – ul. Żwirki i Wigury od sklepu spożywczego do Brzezinki

 

28 XII 2019 – SOBOTA

– od godz. 8:30 – ul. Konopnickiej, Biłki, Orzeszkowej, Skłodowskiej- Curie, Broniewskiego

– od godz. 8:30 – ul. Dąbrowskiego (od torów), ul. Garncarska (domy prywatne)

– od godz. 8:30 – ul. Krakowska 105, 107, 109

– od godz. 8:30 – ul. Beskidzka (od mostu w stronę cmentarza)

– od godz. 8:30 – ul. Baczyńskiego, Beskidzka do cmentarza

 

29 XII 2019 – NIEDZIELA

– od godz. 14:00 – ul. Głowackiego (od ul. Beskidzkiej do ul. Żwirki i Wigury) oraz ul. Sarnia

– od godz. 14:00 – ul. Olszyny bloki: 19 i 21

– od godz. 14:00 – ul. Szarych Szeregów i Solidarności

 

30 XII 2019 – PONIEDZIAŁEK

– od godz. 8:30 – ul. Krakowska (od Bulowic)

– od godz. 8:30 – ul. Krakowska (od ul. Garncarskiej do mostu)

– od godz. 8:30 – ul. Krakowska (od Inwałdu) i ul. Słoneczna

– od godz. 8:30 – ul. Kościuszki, Piękna i Wietrznego

– od godz. 8:30 – ul. Żwirki i Wigury od ul. Krakowskiej i ul. Fabryczna

 

31 XII 2019 – WTOREK

– od godz. 8:30 – ul. 1 Maja, bloki: 15 i 19

– od godz. 8:30 – ul. 1 Maja, bloki: 1 i 3

– od godz. 8:30 – ul. 1 Maja, blok: 21

– od godz. 8:30 – ul. 1 Maja, bloki 9 i 11

– od godz. 8:30 – ul. 1 Maja, bloki: 5 i 7

 

2 I 2020 – CZWARTEK

– od godz. 8:30 – ul. Leśna i Parkowa

– od godz. 13:15 – ul. Garncarska 26

– od godz. 16:15 – ul. Daszyńskiego 1A i 4

– od godz. 15:15 – ul. Żwirki i Wigury 77 (od 68 – 35)

3 I 2020 – PIĄTEK

– od godz. 9:30 – ul. Krakowska 142

 

4 I 2020 – SOBOTA

– od godz. 13:00 – ul. Wyzwolenia (od 1 do 26)

– od godz. 13:00 – ul. Starowiejska, bloki: 8 i 10

– od godz. 13:00 – ul. Krakowska po prawej stronie od samolotu oraz blok 72 i ul. Niecała z domami przy ul. 27 Stycznia

– od godz. 12:00 – ul. Kilińskiego od ul. Dąbrowskiego

– od godz. 12:00 – ul. Kilińskiego (od Zagórnika)

 

5 I 2020 – NIEDZIELA

– od godz. 14:00 – ul. Żwirki i Wigury 75 (od 58 do 29)

6 I 2020 – PONIEDZIAŁEK

– od godz. 14:00 – ul. Daszyńskiego (od 21 do 1)

– od godz. 12:00 – ul. Dąbrowskiego (od torów, w stronę Sułkowic)

– od godz. 14:00 – ul. Żwirki i Wigury blok 77 (od 34 do 1)

 

7 I 2020 – WTOREK

– od godz. 8:30 – ul. Kamieńcowa i Racławicka

– od godz. 14:30 – ul. Biała Droga, Przemysłowa, Batorego do ronda i do ul. Krakowskiej oraz blok nr 9 (szkoła)

 

8 I 2020 – ŚRODA

– od godz. 8:30 – ul. Brzegi (bez bloków)

– od godz. 8:30 – Sułkowice ul. Mostowa i ul. Wspólna (od początku)

– od godz. 15:00 – ul. Pachla 2

– od godz. 8:30 – Sułkowice, ul. Wspólna (od końca)

 

9 I 2020 – CZWARTEK

– od godz. 8:30 – ul. Tkacka (od Beskidzkiej do torów)

– od godz. 13:15 – ul. Rynek 20

– od godz. 15:00 – ul. Starowiejska 11 i 13

 

10 I 2020 – PIĄTEK

– od godz. 10:00 – ul. Floriańska 6 i Pachla 6

– od godz. 15:00 –  ul. Żwirki i Wigury 75 (od 84 do 59)

– od godz. 15:00 – ul. Pachla 9

– od godz. 15:15 – ul. Krakowska 87 i do ul. Żwirki i Wigury

 

11 I 2020 – SOBOTA

– od godz. 8:30 – ul. Konstytucji 3 Maja od końca do 79 po obu stronach i ul. Powstańców Warszawy

– od godz. 8:30 – ul. Grunwaldzka, Kochanowskiego i Prusa

– od godz. 8:30 – ul. Polna (od ul. Żwirki i Wigury)

– od godz. 8:30 – ul. Ogrodowa, Pod Skarpą i Na Wzgórzach

 

13 I 2020 – PONIEDZIAŁEK

– od godz. 8:30 – ul. 27 Stycznia 3 i 2

– od godz. 8:30 – ul. Konstytucji 3 Maja od 37 do 71 po obu stronach oraz ulice: Tęczowa, Cicha, Kołłątaja i Witosa

– od godz. 8:30 – ul. Rodzinna i Przyjaźni

– od godz. 14:00 – ul. Starowiejska 1

– od godz. 15:15 – ul. 27 Stycznia, bloki: 12 i 14

 

14 I 2020 – WTOREK

– od godz. 8:30 – ul. 27 Stycznia 6 i 4

– od godz. 8:30 – ul. Szewska

 

 

W razie nieprzewidzianych sytuacji program Kolędy może ulec zmianie.

W „Źródle spod Pańskiej Góry” co tydzień będziemy drukować program wizyty duszpasterskiej na najbliższe dni.