II Niedziela Wielkiego Postu 25 lutego

6.30 + Stanisław Adamus w 25. r. śm.

8.00 + Stefan i Irena Sikora z rodzicami, dziećmi i zięciami

9:30 + Antonina Lachendro w 15. r. śm.

11:00 + Stefania Pasternak–Dudzik z mężem w 3. r. śm.

12:30 + Anna i Andrzej Tatar

14:00  Za parafian

18:00 + Kazimierz Bryndza

19:30 O łaskę przywrócenia wzroku dla Marii

 

Poniedziałek 26 lutego

6.15 + Ludwik i Mariusz Sworzeń

6.15 + Urszula Durczewska

7:00 + Kazimierz i Barbara Bogunia z rodzicami

8:00 + Henryk Babik w 3. r. śm., ż. Maria

18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i potrzebne łaski dla pracowników „Społem” PSS Andrychów

 

Wtorek 27 lutego

6.15 + Maria Hradecka

6.15 + Aldona Mizera

7:00  + Franciszek i Marian Piękoś

7:00 + Helena Leśniak

8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka

18:00 + Stefan i Maria Marczyńscy, s. Andrzej oraz rodzice z obu stron

 

Środa 28 lutego

6.15 O dary Ducha Świętego dla Elizy

6.15 + Helena Pelczar

7:00 + Anna Ciechanowska

7:00 + Jadwiga Kras

8:00 + Roman  Żywioł z rodzicami

18:00 ++ Piotr Bujak, Ryszard Jontecz, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek,  Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury, Przemysław Karcz, Jadwiga Karamańska, Wojciech Siedlaczek, Barbara Rokowska, Zofia Prus, Stanisław Pająk

 

Czwartek 29 lutego

6.15 O Boże bł. i opiekę MB dla Maćka

6.15 + Jan Magiera

6.15 + Jan Rajda

7:00 + Wiesława Żurek z rodzicami i rodzeństwem

7:00 + Janina Rajda

7:00 + Karolina Koczur-Tomiak

8:00 + Władysław i Elżbieta Kudłacik

18:00 + Władysław, Helena i Anna Kukuła

 

Piątek 1 marca

6.15 + Antonina Podgórny

6.15 + Magdalena Wykręt

6.15 + Przemysław Karcz

7:00 + Karolina i Jan Smaza

7.00 + Sylwester Stuglik

8:00 + Bronisława Zawada

17:00 + Józef i Franciszka Legień, córki Emilia i Zofia

18:00 Wynagradzająca NSPJ – oraz  za członków żyjących i zmarłych Arcybractwa Straży Honorowej oraz księdza opiekuna w 15. r. Straży Honorowej NSPJ

 

Sobota 2 marca

6.15 + Halina Kucharska w 1. r. śm.

6.15 + Tadeusz Bury

6.15 + Teresa Babik

7.00 O łaskę zdrowia dla Karoliny, Mikołaja i o bł. Boże dla rodziny

7.00 + Zofia Kerczmer-Iciek

8.00 Wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi

18:00 + Paweł Buldończyk

18.00 + Barbara Kubień – od koleżeństwa z Andrychowa

 

 III Niedziela Wielkiego Postu 3 marca

6.30 O dobre zdanie egzaminów maturalnych dla Antoniego

8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin

9:30 W intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wyklętych

9:30 + Kazimierz Pikoń

11:00 + Kazimiera Sajdak

12:30 + Kazimierz Polak z rodzicami i teściami

14:00  Za parafian

18:00 + Zofia i Władysław Smolec

19:30 + Marian Ryłko