Niedziela Palmowa 24 marca
6.30 + Jerzy Zwieńczak w 7. r. śm. i Józef Zwieńczak
8.00 + Andrzej Paździor
9:30 O umocnienie w powołaniu i Boże bł. dla ks. Szymona
11:00 + Maria Wymysło
12:30 + Jan Żydek w 1. r. śm. z mamą i teściami
14:00 Za parafian
18:00 + Józef Kuś
19:30 + Maria i Czesław Kołaczek z synami Grzegorzem i Szymonem
Poniedziałek 25 marca
6.15 + Ewa Maria Syrek
6.15 + Edward Przystał
6.15 + Helena Grzesik
7:00 Dziękczynno-błagalna w intencji Leokadii – 94 r. urodzin i o bł. Boże dla rodziny
8:00 + Krzysztof Talar w r. śm.
18:00 + Krzysztof Talar w r. śm.
Wtorek 26 marca
6.15 O zdrowie i bł. Boże dla Janiny
6.15 + Helena Wróblicka
7:00 O Boże bł. dla Joanny i jej rodziny
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 + Grażyna Budzowska
Środa 27 marca
6.15 + Eugeniusz Syrek
6.15 + Janusz Karolczyk
7:00 + Zofia Cholewka w 3. r. śm.
7:00 + Lucjan Bogdanik
8:00 + Beata Kaczmarczyk w 12. r. śm.
18:00 ++ Filip Trojak, Jan Żydek, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury, Przemysław Karcz, Jadwiga Karamańska, Wojciech Sedlaczek, Barbara Rokowska, Zofia Prus, Stanisław Pająk, Małgorzata Kapela, Stanisława Pawlikowska, Andrzej Stachowicz, Mieczysław Kojder, Halina Unkiewicz, Stefania Kadłubicka, Adam Ćwiertka, Anna Żydek, Mirosław Ryczek, Zofia Rachwał, Stanisław Zieliński, Maria Borgosz, Joanna Wierzbicka, Maria Kuźma, Dorota Kizner
Wielki Czwartek 28 marca
16:00 + Wojciech Sedlaczek
18:00 Dziękczynna za księży posługujących w naszej parafii z prośbą o dalsze bł. Boże, łaskę zdrowia, dary Ducha Świętego i opiekę MB – od Rady Duszpasterskiej i wspólnot modlitewnych
18:00 Dziękczynna za dar Eucharystii i s. kapłaństwa
18:00 + Maria i Władysław Ściga z rodzicami i teściami
18:00 + Lucja Leśnik
18:00 O bł. Boże i opiekę MB dla Renaty i jej rodziny
18:00 O bł. Boże i dary Ducha Świętego dla kapłanów – od wspólnoty św. Anny
18:00 + Maria i Franciszek Gondko z c. Heleną
18:00 + Władysława Góral w 1. r. śm.
Wielki Piątek 29 marca
18:00 Liturgia Męki Pańskiej
Wielka Sobota 30 marca
18:00 + Piotr i Wiktoria Jurka, s. Jerzy
18:00 + Lucja Leśnik
18:00 + Elżbieta i Józef Wiercimak
18:00 + Alicja Miler w 1. r. śm.
18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla Romana z rodziną
18.00 + Ryszard Szymocha
Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31 marca
6.30 ++ księża: ks. Eugeniusz Góra, ks. Józef Szczypta, ks. Jan Zachara, ks. Stanisław Sikora
8.00 + Janina i Eugeniusz Cinal i za dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 + Józef Kainka w 7. r. śm.
9:30 + Jan i Helena Siekierscy
11:00 + Andrzej Tomiak w 8. r. śm.
12:30 + Wiktoria i Ambroży Mironowicz, Maria i Stefan Mironowicz
14:00 Za parafian
18:00 + Julian Mazurkiewicz
19:30 O bł. Boże, zdrowie i opiekę MB dla Marka
V Niedziela Wielkiego Postu 17 marca
6.30 + Marian Smolik z rodzicami i dziadkami
8.00 + Julia Nowak w 25. r. śm., m. Stanisław
9:30 + Edward Lachendro z rodzicami i teściami
11:00 + Teresa Adamus w 9. r. śm., m. Józef
12:30 + Ludwik i Maria Ptasznik, synowie
14:00 Za parafian
18:00 + Józef i Bogumiła Zaborowscy
19:30 + Ludwik Grygny w 10. r. śm.
Poniedziałek 18 marca
6.15 ++ Z rodziny Jakubowskich
6.15 + Teresa Babik
6.15 + Zofia Kreczmer - Iciek
7:00 + Józef Lelito
8:00 + Józef i Janina Zaremba z rodzicami
18:00 + Czesława Tadrała
Wtorek 19 marca
6.15 + Genowefa Smolik z mężem i synem Marianem
6.15 + Andrzej Stachowicz
7:00 + ks. Franciszek Skupień, r. śm.
7:00 + Józef Migdał
8:00 + Józef Jończyk, c. Bożena
8:00 O bł. Boże dla Cechu Rzemiosł Różnych
18:00 + Joanna i Józef Magiera
18:00 O bł. Boże dla Józefy
Środa 20 marca
6.15 Dziękczynno-błagalna w int. Józefa i jego rodziny – z okazji imienin
6.15 + Barbara Rokowska
7:00 + Józefa Gondko, m. Ferdynand
7:00 + Elżbieta Szendoł
8:00 Dziękczynna za otrzymane łaski – w dniu 75-lecia urodzin Danuty
18:00 ++ wspólna: Piotr Bujak, Ryszard Jontecz, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury, Przemysław Karcz, Jadwiga Karamańska, Wojciech Siedlaczek, Barbara Rokowska, Zofia Prus, Stanisław Pająk, Małgorzata Kapela, Stanisława Pawlikowska, Andrzej Stachowicz, Mieczysław Kojder, Halina Unkiewicz, Stefania Kadłubicka, Adam Ćwiertka, Anna Żydek, Mirosław Ryczek, Zofia Rachwał, Stanisław Zieliński
Czwartek 21 marca
6.15 + Czesław Dzidek w r. śm.
6.15 + Halina Unkiewicz
6.15 + Jadwiga Karamańska
6:15 + Małgorzata Kapela
7:00 ++ dusze w czyśćcu cierpiące
7:00 + Mieczysław Kojder
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 + Józef i Anna Żmija
Piątek 22 marca
6.15 O zdrowie i Boże bł. dla Bernadety Wolf i o szczęśliwe uleczenie
6.15 + Stanisław Pająk
6.15 + Stanisława Pawlikowska
7:00 + Józef Rusinek
7.00 + Wojciech Sedlaczek
7.00 + Zofia Prus
8:00 + Józef Przewoźniak
18:00 Jerycho – w intencji Ojczyzny i Polaków, aby byli wierni i wytrwali w nauce Chrystusa, zawierzając się MB Królowej Polski
18:00 + Filip Trojak w 1. r. śm.
Sobota 23 marca
6.15 + Grzegorz i Józef Babińscy z Józefem i Marią
6.15 + Elżbieta Szendoł
6.15 + Anna Mrzygłód
7.00 + Antoni Rakowski w 34. r. śm.
7.00 + Anna Okraszewska
8.00 + Józef i Irena Gałuszka z rodzicami
18:00 Jerycho – za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 + Roman Gibas w 4. r. śm.
Niedziela Palmowa 24 marca
6.30 +Jerzy Zwieńczak w 7. r. śm. i Józef Zwieńczak
8.00 + Andrzej Paździor
9:30 O umocnienie w powołaniu i Boże bł. dla ks. Szymona
11:00 + Maria Wymysło
12:30 + Jan Żydek w 1. r. śm. z mamą
14:00 Za parafian
18:00 + Józef Kuś
19:30 + Maria i Czesław Kołaczek z synami Grzegorzem i Szymonem
IV Niedziela Wielkiego Postu 10 marca
6.30 + Helena i Józef Sordyl
8.00 + Janina Węgrzyn z rodzicami i teściami
9:30 + Kazimierz Waluś z rodzicami i teściami
11:00 + Regina Pająk w 4. r. śm.
12:30 + Mieczysław Bobik w 8. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Karolina Piękosz w 30. r. śm.
19:30 O zdrowie i bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Michała i Justyny
Poniedziałek 11 marca
6.15 + Zofia i Franciszek Rajda
6.15 + Jan Flaga
7:00 + Irena i Stanisław Kukuła
8:00 + Józefa Bizoń w 2. r. śm.
18:00 + Helena Marszowska – w 100-lecie urodzin
Wtorek 12 marca
6.15 + Zygmunt Kiński w 9. r. śm.
6.15 + Jan Jopek
7:00 O uzdrowienie duszy i ciała dla Arkadiusza
7:00 + Małgorzata Jontecz
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 + Maria Penkala w 1. r. śm.
Środa 13 marca
6.15 O dary Ducha Świętego dla Barbary, Jana, Justyny, Krzysztofa i Haliny
6.15 + Monika Nowak
7:00 + Fryderyk Buda w 13. r. śm.
7:00 + Natalka Kopytko
8:00 + Janina Goździewicz w 5. r. śm., m. Włodzimierz
18:00 ++ Piotr Bujak, Ryszard Jontecz, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury, Przemysław Karcz, Jadwiga Karamańska, Wojciech Siedlaczek, Barbara Rokowska, Zofia Prus, Stanisław Pająk, Małgorzata Kapela, Stanisława Pawlikowska, Andrzej Stachowicz, Mieczysław Kojder, Halina Unkiewicz, Stefania Kadłubicka, Adam Ćwiertka, Anna Żydek, Mirosław Ryczek
Czwartek 14 marca
6.15 + Stanisław Gibas
6.15 + Urszula Durczewska
6.15 +Aldona Mizera
6:15 + Helena Leśniak
7:00 ++ dusze w czyśćcu cierpiące
7:00 + Helena Pelczar
8:00 + Stanisław Odrzywolski w 20. r. śm.
18:00 W intencji Kościoła, Ojczyzny i Radia Maryja
Piątek 15 marca
6.15 + Jadwiga Kras
6.15 + Jan Magiera
6.15 + Jan Rajda
7:00 O dary i owoce Ducha Świętego dla Józefa w rocznicę urodzin
7.00 + Janina Rajda
7.00 + Karolina Koczur - Tomiak
8:00 W intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego
18:00 + Grażyna Budzowska
Sobota 16 marca
6.15 + Magdalena Wykręt
6.15 + Przemysław Karcz
6.15 + Sylwester Stuglik
7.00 + Rozalia i Tadeusz Machaczek, r. śm.
7.00 + Tadeusz Bury
8.00 + Julian Mazurkiewicz
18:00 + Lucyna i Józef Prus
18.00 + Adam Wrona w 25. r. śm. z teściami
IV Niedziela Wielkiego Postu 17 marca
6.30 + Marian Smolik z rodzicami i dziadkami
8.00 + Julia Nowak w 25. r. śm., m. Stanisław
9:30 + Edward Lachendro z rodzicami i teściami
11:00 + Teresa Adamus w 9. r. śm., m. Józef
12:30 + Ludwik i Maria Ptasznik, synowie
14:00 Za parafian
18:00 + Józef i Bogumiła Zaborowscy
19:30 + Ludwik Grygny
III Niedziela Wielkiego Postu 3 marca
6.30 O dobre zdanie egzaminów maturalnych dla Antoniego
8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin
9:30 W intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wyklętych
9:30 + Kazimierz Pikoń
11:00 + Kazimiera Sajdak
12:30 + Kazimierz Polak z rodzicami i teściami
14:00 Za parafian
18:00 + Zofia i Władysław Smolec
19:30 + Marian Ryłko
Poniedziałek 4 marca
6.15 + Eugeniusz Syrek
6.15 + Marek Biela
7:00 + Stanisław Matyszkowicz w 27. r. śm.
8:00 + Józefa i Aleksander Rusinek z synami i synową
18:00 + Stanisław Góra w 3. r. śm.
Wtorek 5 marca
6.15 + Ewa Maria Syrek
6.15 + Anna Ciechanowska
7:00 + Ryszard Tomiak w 1. r. śm.
7:00 + Lesław Hodowany
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 + Maria Panek
Środa 6 marca
6.15 O zdrowie i bł. Boże dla Janiny
6.15 Dziękczynna – w 75-lecie chrztu św. Jadwigi
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla Roberta i jego rodziny
7:00 + Marian Harnas
8:00 + Stanisław Stopa z bratem Bronisławem
18:00 ++ wspólna: Aniela Buda, Piotr Bujak, Ryszard Jontecz, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury, Przemysław Karcz, Jadwiga Karamańska, Wojciech Siedlaczek, Barbara Rokowska, Zofia Prus, Stanisław Pająk, Małgorzata Kapela, Stanisława Pawlikowska, Andrzej Stachowicz, Mieczysław Kojder, Halina Unkiewicz
Czwartek 7 marca
6.15 + Agata i Stanisław Hradeccy, Zofia i Józef Marduła
6.15 + Mirosław Mikołajko
6.15 + Władysława Pluszczew
6:15 + Zofia Siwiec
7:00 + Władysław Biczak w 26. r. śm.
7:00 + Barbara Rupik
8:00 Dziękczynno-błagalna w intencji rodziny Banaś
18:00 W intencji Kościoła, Ojczyzny i radia Maryja
Piątek 8 marca
6.15 + Alicja Zielińska w 4. r. śm.
6.15 + Elżbieta Szendoł
6.15 + Grzegorz Niewiara
7:00 Dziękczynna za otrzymane łaski i o wstawiennictwo MB dla Anny
7.00 + Anna Mrzygłód
7.00 + Anna Okraszewska
8:00 + Maria i Józef Belka
18:00 + Wiktor Winiarski
Sobota 9 marca
6.15 + Ryszard Szymocha – 30 dzień po śmierci – od wspólnoty św. Anny
6.15 + Edward Przystał
6.15 + Elżbieta Szendoł
7.00 + Jacek Sordyl z rodzicami i dziadkami
7.00 + Elżbieta Rusinek
8.00 ++ z rodziny Gubała, Hartman, Starzak, Paździora
18:00 + Michał Bizoń, 6r. śm., s. Waldemar w 2. r. śm.
18.00 + Janina i Lucjan Jantos
IV Niedziela Wielkiego Postu 10 marca
6.30 + Helena i Józef Sordyl
8.00 + Janina Węgrzyn z rodzicami i teściami
9:30 + Kazimierz Waluś z rodzicami i teściami
11:00 + Regina Pająk w 4. r. śm.
12:30 + Mieczysław Bobik w 8. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Karolina Piękosz w 30. r. śm.
19:30 O zdrowie i bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Michała i Justyny
II Niedziela Wielkiego Postu 25 lutego
6.30 + Stanisław Adamus w 25. r. śm.
8.00 + Stefan i Irena Sikora z rodzicami, dziećmi i zięciami
9:30 + Antonina Lachendro w 15. r. śm.
11:00 + Stefania Pasternak–Dudzik z mężem w 3. r. śm.
12:30 + Anna i Andrzej Tatar
14:00 Za parafian
18:00 + Kazimierz Bryndza
19:30 O łaskę przywrócenia wzroku dla Marii
Poniedziałek 26 lutego
6.15 + Ludwik i Mariusz Sworzeń
6.15 + Urszula Durczewska
7:00 + Kazimierz i Barbara Bogunia z rodzicami
8:00 + Henryk Babik w 3. r. śm., ż. Maria
18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i potrzebne łaski dla pracowników „Społem” PSS Andrychów
Wtorek 27 lutego
6.15 + Maria Hradecka
6.15 + Aldona Mizera
7:00 + Franciszek i Marian Piękoś
7:00 + Helena Leśniak
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 + Stefan i Maria Marczyńscy, s. Andrzej oraz rodzice z obu stron
Środa 28 lutego
6.15 O dary Ducha Świętego dla Elizy
6.15 + Helena Pelczar
7:00 + Anna Ciechanowska
7:00 + Jadwiga Kras
8:00 + Roman Żywioł z rodzicami
18:00 ++ Piotr Bujak, Ryszard Jontecz, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury, Przemysław Karcz, Jadwiga Karamańska, Wojciech Siedlaczek, Barbara Rokowska, Zofia Prus, Stanisław Pająk
Czwartek 29 lutego
6.15 O Boże bł. i opiekę MB dla Maćka
6.15 + Jan Magiera
6.15 + Jan Rajda
7:00 + Wiesława Żurek z rodzicami i rodzeństwem
7:00 + Janina Rajda
7:00 + Karolina Koczur-Tomiak
8:00 + Władysław i Elżbieta Kudłacik
18:00 + Władysław, Helena i Anna Kukuła
Piątek 1 marca
6.15 + Antonina Podgórny
6.15 + Magdalena Wykręt
6.15 + Przemysław Karcz
7:00 + Karolina i Jan Smaza
7.00 + Sylwester Stuglik
8:00 + Bronisława Zawada
17:00 + Józef i Franciszka Legień, córki Emilia i Zofia
18:00 Wynagradzająca NSPJ – oraz za członków żyjących i zmarłych Arcybractwa Straży Honorowej oraz księdza opiekuna w 15. r. Straży Honorowej NSPJ
Sobota 2 marca
6.15 + Halina Kucharska w 1. r. śm.
6.15 + Tadeusz Bury
6.15 + Teresa Babik
7.00 O łaskę zdrowia dla Karoliny, Mikołaja i o bł. Boże dla rodziny
7.00 + Zofia Kerczmer-Iciek
8.00 Wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi
18:00 + Paweł Buldończyk
18.00 + Barbara Kubień – od koleżeństwa z Andrychowa
III Niedziela Wielkiego Postu 3 marca
6.30 O dobre zdanie egzaminów maturalnych dla Antoniego
8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin
9:30 W intencji Ojczyzny i Żołnierzy Wyklętych
9:30 + Kazimierz Pikoń
11:00 + Kazimiera Sajdak
12:30 + Kazimierz Polak z rodzicami i teściami
14:00 Za parafian
18:00 + Zofia i Władysław Smolec
19:30 + Marian Ryłko
Niedziela 18 lutego
6.30 + Małgorzata Jontecz
8.00 + Helena Gajczak w 4. r. śm., m. Maksymilian
9:30 + Władysława i Julian Stankiewicz, c. Maria, zięć Franciszek
11:00 + Stefania i Szymon Polak
12:30 + Emilia i Marian Krętosz w r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Jan Krupnik w 9. r. śm., z rodzicami
19:30 O łaskę uzdrowienia dla Danieli i ulgę w cierpieniu
Poniedziałek 19 lutego
6.15 + Eugeniusz Syrek
7:00 + Jan Żydek w 12. r. śm. z rodzicami i bratem Andrzejem
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 + Edward Ochab w 8. r. śm.
Wtorek 20 lutego
6.15 + Ewa Maria Syrek
7:00 + Elżbieta i Stanisław Trzaska
8:00 + Janina Burek w 3. r. śm.
18:00 + Janina Targosz w 10. r. śm.
Środa 21 lutego
6.15 O zdrowie i bł. Boże dla Janiny
7:00 Joanna Woźniak, s. Paweł
8:00 + Irena Buda
18:00 ++ Piotr Bujak, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Jan Płonka, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury, Przemysław Karcz, Jadwiga Karamańska
Czwartek 22 lutego
6.15 + Monika Nowak
7:00 + Natalka Kopytko
8:00 + Adam Dybał z żoną i synami Józefem i Zdzisławem z żoną
18:00 + Maria Magiera
Piątek 23 lutego
6.15 + Paweł Kaput w 6. r. śm., z mamą Marią oraz dziadkami Kłaputami i Walusiakami
7:00 + Stanisław Gibas
8:00 + Anna Szczelina w 2. r. śm.
18:00 Jerycho – o nawrócenie rządzących w naszym państwie
Sobota 24 lutego
6.15 + Iwona Fryś w 1. r. śm. – od kuzynki Dagmary z rodziną
7.00 + Szymon Kołaczek z rodzicami i bratem Grzegorzem
8.00 + Beata i Jan Matyszkowicz
18:00 + Ilona Fryś w 1. r. śm.
18.00 Jerycho - za dusze w czyśćcu cierpiące
Niedziela 25 lutego
6.30 + Stanisław Adamus w 25. r. śm.
8.00 + Stefan i Irena Sikora z rodzicami, dziećmi i zięciami
9:30 + Antonina Lachendro w 15. r. śm.
11:00 +Stefania Pasternak – Dudzik z mężem w 3. r. śm.
12:30 + Anna i Andrzej Tatar
14:00 Za parafian
18:00 + Kazimierz Bryndza
19:30 O łaskę przywrócenia wzroku dla Marii
Niedziela 11 lutego
6.30 + Janusz Ficek
8.00 + Kazimierz Osowski
9:30 + Czesław Gałuszka w 10. r. śm. z rodzicami i teściami
11:00 + rodzice Maria i Władysław Kierpec, brat Władysław, Stefania Kierpiec
12:30 + Jan Bizoń w 39. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Maria i Alojzy Wróbel, Melania, Stefan, Jan Korczak
19:30 + Ewa Bartkowiak – od przyjaciół
Poniedziałek 12 lutego
6.15 + Maria i Józef Matejko, Jerzy Chmiel
7:00 O łaskę trzeźwości dla Łukasza
8:00 Dziękczynna z prośbą o łaski Boże, zdrowie dla Stanisławy Grygny – w 100-lecie urodzin
18:00 + Władysław Kosar
Wtorek 13 lutego
6.15 + Barbara Gustafiak
7:00 + Maria i Franciszek Herma
8:00 O zdrowe i bł. Boże dla Leszka
18:00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Jadwigi – 70. r. urodzin
Środa Popielcowa 14 lutego
6.15 + Robert Zawadzki
7:30 O zdrowie i bł. Boże dla Krystyny
9:00 + Bożena Pikoń
15:00 + Bronisława Potempa
16:30 + Kazimiera Sajdak
18:00 ++ Piotr Bujak, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Jan Płonka, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras Teresa Babik Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury, Przemysław Karcz, Jadwiga Karamańska
Czwartek 15 lutego
6.15 Dziękczynna z prośbą o zdrowie i silną wiarę dla Marii, Katarzyny i Leona
7:00 Dziękczynno-błagalna w int. Gabrieli – 1. r. ur.
8:00 + Kazimierz i Jadwiga Goralewscy, r. śm.
18:00 + Maria Panek
Piątek 16 lutego
6.15 + Elżbieta Szendoł
7:00 + Helena Siekierska w 4. r. śm.
8:00 W intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego
18:00 + Józef i Bogumiła Zaborowscy
Sobota 17 lutego
6.15 + Jan Flaga
7.00 + Jan Jopek
8.00 + Maria Wojewodzic, c. Maria z mężem i wnuczką Agnieszką, synową Jadwigą
18:00 + Jan Krzak
18.00 + Zofia Kreczmer – Iciek
Niedziela 18 lutego
6.30 + Małgorzata Jontecz
8.00 + Helena Gajczak w 4. r. śm., m. Maksymilian
9:30 + Władysława i Julian Stankiewicz, c. Maria, zięć Franciszek
11:00 + Stefania i Szymon Polak
12:30 + Emilia i Marian Krętosz w r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Jan Krupnik w 9. r. śm., z rodzicami
19:30 O łaskę uzdrowienia dla Danieli i ulgę w cierpieniu
Niedziela 4 lutego
6.30 + Bronisława Potempa – od Macieja Durczewskiego z rodziną
8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin
9:30 + Julian i Maria Bury
11:00 O Boże bł. dla Anny i Mariana – 46. r. ślubu i Bożą opiekę dla całej rodziny
11:00 – w pewnej intencji
12:30 O łaskę wiary i pobożności dla rodziców
14:00 Za parafian
18:00 + Irena Buda
19:30 + Maria Marek w 1. r. śm. z m. Marianem
Poniedziałek 5 lutego
6.15 + Barbara Gustafiak
6.15 + Marek Wastag
7:00 O zdrowie ciała i duszy dla Arkadiusza
8:00 + Tadeusz Mokwa, s. Leszek, teściowie Władysław i Emilia Babińscy
18:00 + Marek Kudłacik – od rodziny Rokowskich
Wtorek 6 lutego
6.15 + Julian Mazurkiewicz
6.15 + Mieczysław Cholewka
7:00 + Zofia Kińska w 12. r. śm.
7:00 + Renata Kuchta
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże – 80. r. urodzin Marii Matyaszek
Środa 7 lutego
6.15 + Katarzyna Małysa z mężem
6.15 + Stanisław Kaczmarek
7:00 + Maria Błachut w 17. r. śm., m. Franciszek
8:00 + Joanna i Michał Kolber z rodziną
8:00 + Zbigniew Bogdanik
18:00 ++ Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Czesław Magiera, Jan Płonka, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik, Helena Leśniak, Tadeusz Bury
Czwartek 8 lutego
6.15 + Andrzej Iwaniec
6.15 + Danuta Honkisz
6:15 + Jan Króliczek
7:00 + Jerzy Wosiewicz
7:00 + Aniela Rakowska w 18. r. śm.
7:00 + Marek Kudłacik
8:00 + Zenobiusz i Franciszka Szymala
18:00 W intencji Kościoła, ojczyzny i radia Maryja
Piątek 9 lutego
6.15 + Maria Bizoń
6.15 + Maria Bury
6:15 + Maria Miodońska
7:00 + Zofia Lach
7:00 + Georg Lewandowski
8:00 + Andrzej Lachendro z rodzicami i rodzeństwem
18:00 +Elżbieta Biernacka w 9. r. śm.
18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże – 75. r. urodzin Jadwigi Sordyl
Sobota 10 lutego
6.15 + Antonina Byrska
7.00 + Józefa Polak – od Żywego Różańca
8.00 + Stanisław Faber
10:00 Msza św. w intencji chorych
18:00 + Ignacy i Maria Chrapkiewicz
18.00 + Stefania i Wiktor Głuszek
Niedziela 11 lutego
6.30 + Janusz Ficek
8.00 + Kazimierz Osowski
9:30 + Czesław Gałuszka w 10. r. śm. z rodzicami i teściami
11:00 + rodzice Maria i Władysław Kierpec, brat Władysław, Stanisław Kierpiec
12:30 + Jan Bizoń w 39. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Maria i Alojzy Wróbel, Melania, Stefan, Jan Korczak
19:30 + Ewa Bartkowiak – od przyjaciół
Niedziela 28 stycznia
6.30 + Alfred Swakoń w 25. r. śm., z rodzicami i teściami
8.00 + Genowefa i Antoni Ściga
9:30 + Aniela i Władysław Koźlak, rodzice
11:00 W intencji parafian odwiedzonych podczas Kolędy
11:00 + Józef Adamus w 7. r. śm., ż. Teresa
12:30 + Felicja i Tadeusz Goździewicz oraz o Boże bł. dla Czesława - roczek
14:00 Za parafian
18:00 + Jadwiga Krupnik w 20. r. śm. z rodzicami
19:30 + Zofia i Zygmunt Kińscy
Poniedziałek 29 stycznia
6.15 + Eugeniusz Syrek
6.15 + Zofia Łubik, rodzice, rodzeństwo
7:00 + Franciszek Prus
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 + Krzysztof Siekierski
Wtorek 30 stycznia
6.15 + Ewa Maria Syrek
6.15 + Anna Okraszewska
7:00 + Antoni Kolasa
7:00 + Edward Przystał
8:00 + Adam Goździewicz w 4. r. śm.
18:00 + Zbigniew Zacny z rodzicami i teściami
Środa 31 stycznia
6.15 O zdrowie i bł. Boże dla Janiny
6.15 + Helena Grzesik
7:00 + Piotr Dyrcz, Czesław Dyrcz
8:00 + Józef i Władysława Bartniccy, c. Czesława
8:00 + Helena Wróblicka
18:00 O zdrowie dla Matyldy, ++ wspólna: Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Tadeusz Szymonek, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Czesław Magiera, Jan Płonka, Krystyna Powroźnik, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Józef Jończyk, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Barbara Gustafiak, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Helena Leśniak, Tadeusz Bury
Czwartek 1 lutego
6.15 + Jerzy Ćwiertka, Małgorzata Ćwiertka
6.15 + Janusz Karolczyk
6:15 + Lucjan Bogdanik
6:15 + Stanisław Tyrybon
7:00 O zdrowie i bł. Boże dla Bogdana Dubanowicza
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla rodziny Figasów i Proroków
18:00 O powołania kapłańskie i zakonne
18:00 O Boże bł. dla Macieja – 50. r. urodzin i o opiekę MB dla całej rodziny
Piątek 2 lutego
MB Gromnicznej
6.15 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Stanisławy
6.15 + Maria i Bolesław Haas
7:30 + Maria Panek
9:00 + Bronisława Zawada
15:00 + Anna Żydek, m. Błażej, synowie, córki i wnuki – 48. r. śm.
16:30 O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla Dagmary, Andrzeja i c. Oliwii
18.00 Wynagradzająca NSPJ – oraz za członków żyjących i zmarłych Arcybractwa Straży Honorowej oraz księdza opiekuna
Sobota 3 lutego
6.15 + Anna i Jan Wykręt
6:15 + Zofia Płonka
7.00 O łaskę zdrowia dla Karoliny, Mikołaja i o bł. Boże dla rodziny
7.00 + Jan Wesołowski
8.00 Wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi
8.00 + Józef Fuja
8.00 + Helena Sobotkiewicz w 1r. śm.
18:00 + Alojzy Piekarczyk w 44. r. śm., ż. Irena
18.00 + Antoni Bednarski w r. śm.
Niedziela 4 lutego
6.30 + Bronisława Potempa – od Macieja Durczewskiego z rodziną
8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin
9:30 + Julian i Maria Bury
11:00 O Boże bł. dla Anny i Mariana – 46. r. ślubu i Bożą opiekę dla całej rodziny
12:30 O łaskę wiary i pobożności dla rodziców
14:00 Za parafian
18:00 + Irena Buda
19:30 + Maria Marek w 1. r. śm. z m. Marianem
Niedziela 21 stycznia
6.30 + Dorota Zwieńczak w 9. r. śm.
8.00 + Anna Adamus w 4. r. śm.
9:30 + Ludwik Nowak w 10. r. śm. z rodzicami
9:30 W intencji ks. Mariusza i ks. Tomasza – z okazji imienin
11:00 + Józef Micherda, Leontyna i Edward Jambur
12:30 + Wanda Moskwik w 4. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Stanisław Nowak w 28. r. śm., ż. Julia
19:30 + Anna Bury w 16. r. śm.
Poniedziałek 22 stycznia
6.15 + Irena i Stanisław Kukuła, Agnieszka Kowalczyk z rodzicami i rodzeństwem
6.15 + Krystyna Powróźnik
7:00 + Mieczysław Bobik
8:00 + Tadeusz Szczelina w 30. r. śm.
18:00 +Irena i Bronisław Hyłko, Ludwika i Franciszek Ochab
Wtorek 23 stycznia
6.15 O bł. Boże w rodzinie
6.15 + Marek Biela
7:00 ++ z rodzin Jończy i Sztuka
7:00 + Zofia Mizera
8:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
18:00 + Jadwiga Dybał w 5. r. śm.
Środa 24 stycznia
6.15 + Irena i Stanisław Kukuła, Agnieszka Kowalczyk z rodziną
6.15 + Anna Ciechanowska
7:00 + Elżbieta i Stefan Łaźny, Jan Paleczny
8:00 ++ z rodziny Altyńskich i Proroków
8:00 + Lesław Hodowany
18:00 ++ wspólna: Leonard Młynarczyk z rodzicami i teściami, Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Czesław Magiera, Jan Płonka, Krystyna Powroźnik, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Zbigniew Bogdanik, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Barbara Gustafiak, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar, Jan Magiera, Karolina Tomiak, Janina Rajda, Jan Rajda, Sylwester Stuglik
Czwartek 25 stycznia
6.15 O zdrowie, bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Barbary, Jana, Justyny, Krzysztofa i Haliny
6.15 + Marian Harnas
6:15 + Mirosław Mikołajko
6:15 + Władysława Pluszczew
7:00 O Boże bł. dla Małgorzaty i Bogdana Dubanowicz
7.00 + Zofia Siwiec
8:00 + Bronisława Buda
18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże w 70. r. ur. Mieczysława i 44. r. ślubu Mieczysława i Marii
Piątek 26 stycznia
6.15 + Barbara Rupik
6.15 + Grzegorz Niewiara
6.15 + Kazimierz Nosek
6.15 + Maria Osowska
7.00 + Irena Mizera w 18. r. śm.
7:00 + Marian Babiński
8.00 O zdrowie i bł. Boże dla Marii i syna Jakuba
18.00 Jerycho
Sobota 27 stycznia
6.15 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla członków Żywego Różańca ze „Społem PSS” Andrychów
6:15 + Salomea Ficek
7.00 + Stanisław Marczyński
7.00 + Maria Kubacka w 14. r. śm.
8.00 + Jadwiga i Kazimierz Cholewka, ich rodzice i zięć Ryszard
8.00 + Anna Mrzygłód
18:00 Jerycho
18.00 + Ludwika Kędzierska w 3. r. śm.
Niedziela 28 stycznia
6.30 + Alfred Swakoń w 25. r. śm., z rodzicami i teściami
8.00 + Genowefa i Antoni Ściga
9:30 + Aniela i Władysław Koźlak, rodzice
11:00 W intencji parafian odwiedzonych podczas kolędy
11:00 + Józef Adamus w 7. r. śm., ż. Teresa
12:30 + Felicja i Tadeusz Goździewicz oraz o bł. Boże dla Czesława - roczek
14:00 Za parafian
18:00 + Jadwiga Krupnik w 20. r. śm. z rodzicami
19:30 + Zofia i Zygmunt Kińscy
Niedziela 14 stycznia
6.30 + Jan i Halina Pająk, s. Anatol
8.00 + Antoni i Waleria Prus z dziećmi
9:30 + Jan Fryś w 8. r. śm.
11:00 + Eugeniusz Glądys w 15. r. śm.
12:30 + Wanda Ligęza z rodzicami: Anną i Józefem Leśniak
14:00 Za parafian
18:00 + Elżbieta Szafarz – od Barbary Sworzeń z wnukiem
19:30 + Irena i Józef Gałuszka z rodzicami
Poniedziałek 15 stycznia
6.15 + Jan Polak
6.15 + Antonina Byrska – od róż różańcowych
7:00 ++ Dusze w czyśćcu cierpiące
8:00 +Janina i Józef Zaremba z rodzicami i synem Szczepanem
18:00 + Stanisław i Franciszka Babińscy
Wtorek 16 stycznia
6.15 ++ Dusze w czyśćcu cierpiące
6.15 O łaskę zdrowia
7:00 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
7:00 + Ewa Tomiak w 1. r. śm.
8:00 + Zdzisław Osowski z rodzicami i teściami
18:00 + Maria Walczak w 6. r. śm.
Środa 17 stycznia
6.15 + Zofia Króliczek
6.15 + Bożena Kaczmarek w 2. r. śm.
7:00 +Helena Cieślik – od koleżanek z laboratorium
8:00 + Jan i Julia Rajda, Władysława Balon
8:00 + Jan Flaga
18:00 ++ wspólna: Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Tadeusz Szymonek, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Czesław Magiera, Jan Płonka, Krystyna Powroźnik, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Józef Jończyk, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Grzegorz Niewiara, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Renata Kuchta, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Barbara Gustafiak, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik, Aldona Mizera, Zofia Kreczmar-Iciek, Magdalena Wykręt, Helena Pelczar
Czwartek 18 stycznia
6.15 + Anna Żabińska
6.15 + Jan Jopek
6:15 + Małgorzata Jontecz
6:15 + Monika Nowak
7:00 + Stefania Koniorczyk w 15. r. śm., m. Rudolf
7.00 + Natalka Kopytko
8:00 + Jan i Julia Rajda
18:00 + Anna Liczek w 2. r. śm.
Piątek 19 stycznia
6.15 + Zbigniew Stuglik
6.15 + Stanisław Gibas
6.15 + Urszula Durczewska
6.15 + Czesław Magiera
7.00 + Alfreda i Roman Rogowscy
7:00 + Ireneusz Chmiel
8.00 W intencjach czcicieli Miłosierdzia Bożego
18.00 O Boże bł. dla Mariusza Szymali – z okazji imienin
Sobota 20 stycznia
6.15 Dziękczynno-błagalna w intencji Weroniki – z okazji 18. r. urodzin
6:15 + Jan Płonka
6.15 + Jan Zając
7.00 + Antoni Bednarski z rodzicami i teściami
8.00 + Halina Górska – od kuzynostwa
8.00 O bł. Boże dla Wspólnoty Palotyńskiej i ich rodzin
18:00 + Józefa i Marian Ważny z rodzicami i córka Ewą
18.00 + Kazimiera Sajdak
Niedziela 21 stycznia
6.30 + Dorota Zwieńczak w 9. r. śm.
8.00 +Anna Adamus w 4. r. śm.
9:30 + Ludwik Nowak w 10. r. śm. z rodzicami
9:30 W intencji ks. Mariusza i ks. Tomasza – z okazji imienin
11:00 + Józef Micherda, Leontyna i Edward Jambur
12:30 + Wanda Moskwik w 4. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Stanisław Nowak w 28. r. śm., ż. Julia
19:30 + Anna Bury w 16. r. śm.
Niedziela Chrztu Pańskiego 7 stycznia
6.30 + Weronika Adamus
8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin
9:30 + Eugeniusz i Izabela Rajda z rodzicami i teściami
11:00 + Adam Wnęczak, Aleksander Kowalczyk
12:30 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla Jadwigi Polak – 80. r. urodzin
14:00 Za parafian
18:00 + Katarzyna Czajkowska - Kirchner
19:30 + Jan i Marianna Paździor
Poniedziałek 8 stycznia
6.15 + Zdzisław Graca i Marianna
6.15 + Stanisław Kaczmarek
7:00 O zdrowie i BŁ. Boże dla Leszka
8:00 + Stanisław Szemik
18:00 +Longin i Stanisława Mizera
Wtorek 9 stycznia
6.15 O zdrowie i Bł. Boże dla Barbary, Jana, Justyny, Krzysztofa i Haliny
6.15 + Marek Kudłacik
7:00 + Jan Gieruszczak w 7. r. śm.
7:00 + Maria Bizoń
8:00 + Karol Wolf, s. Marek
18:00 + Stanisław i Otylia Zachura
Środa 10 stycznia
6.15 + Janina Staier w r. śm.
6.15 + Maria Bury
7:00 + Krzysztof Lipowski w 14 r. śm., o. Paweł
8:00 + Helena i Józef Fujawa, s. Stanisław
8:00 + Janina Smaza w 9. r. śm., Józef Smaza w 26. r. śm., s. Zbigniew z żoną
18:00 O Boże bł. i dary Ducha Świętego i odnalezienie drogi powołania dla Klaudii, wspólna: ++Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Tadeusz Szymonek, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Czesław Magiera, Jan Płonka, Krystyna Powroźnik, Anna Oboza, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Józef Jończyk, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Salomea Ficek, Grzegorz Niewiara, Maria Osowska, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Anna Okraszewska, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Halszka Szczerska, Renata Kuchta, Stanisław Kaczmarek, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Popek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Barbara Gustafiak, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł, Jadwiga Kras, Teresa Babik
Czwartek 11 stycznia
6.15 + Stanisław Tyrybon
6.15 + Eugeniusz Syrek
6:15 + Zofia Płonka
6:15 + Józef Fuja
7:00 + Ilona Fryś – od cioci
7.00 + Mieczysław Cholewka
8:00 + Anna i Jan Talar z całą rodziną
18:00 W intencji Kościoła, ojczyzny i Radia Maryja
Piątek 12. stycznia
6.15 + Ewa Maria Syrek
6.15 + Zofia Lach
6.15 + Maria Miodońska
6.15 + Antonina Byrska
7.00 O uzdrowienie duszy i ciała dla Arkadiusza
7:00 + Barbara Gustafiak
8.00 + Irena Buda
18.00 + Edward Ochab – od bratanka Jacka
Sobota 13 stycznia
6.15 O zdrowie i bł. Boże dla Janiny
6:15 + Bożena Pikoń
6.15 + Bronisława Potempa
7.00 + Maksymilian i Franciszka Żywioł z rodziną
8.00 + Ryszard Pikowski, jego dziadkowie, rodzice oraz teściowie
18:00 + Eugeniusz Bies, rodzice i wnuczka Sylwia
18.00 + Anna Polak w 2. r. śm.
Niedziela 14 stycznia
6.30 + Jan i Halina Pająk, s. Anatol
8.00 + Antoni i Waleria Prus z dziećmi
9:30 + Jan Fryś w 8. r. śm.
11:00 + Eugeniusz Glądys w 15. r. śm.
12:30 + Wanda Ligęza z rodzicami: Anną i Józefem Leśniak
14:00 Za parafian
18:00 + Elżbieta Szafarz – od Barbary Sworzeń z wnukiem
19:30 + Irena i Józef Gałuszka z rodzicami
Niedziela Świętej Rodziny 31 grudnia
6.30 + Józef Zwieńczak w r. śm.
8.00 + Karol i Maria Wykręt z dziećmi
8.00 Dziękczynna z prośba o bł. Boże na nowy rok dla Cechu Rzemiosł Różnych
9:30 + Sylwester Fierdonek z rodzicami
11:00 + Edward Żydek w 17. r. śm.
12:30 + Krystyna i Zygmunt Makowieccy
14:00 Za parafian
18:00 Dziękczynna za przeżyty rok z prośbą o dalsze bł. Boże dla Janiny – od syna
19:30 w pewnej intencji
Poniedziałek 1 stycznia
6.30 + Helena i Jan Siekierscy
8.00 + Józef i Maria Cinal, Tadeusz Pękala, s. Sylwester
9:30 O bł. Boże i zdrowie dla Jadwigi i Bogusława Wcisło – 45. r. ślubu oraz o zdrowie dla ich rodziców
11:00 Za zmarłych pracowników Ogniochronu
12:30 + Mieczysław i Bronisława Potempa
14:00 Za parafian
18:00 + Małgorzata Lechowicz w 5. r. śm.
19:30 + Marian Kardaś
Wtorek 2 stycznia
6.15 + Janina i Stanisław Węgrzynek
6.15 + Lucjan Bogdanik
7:00 + Michalina Wójtowicz z rodzicami i bratem
7:00 + Halszka Szczerska
8:00 + Stanisława Przystał
18:00 + Maria Panek
Środa 3 stycznia
6.15 O zdrowie i bł. Boże dla Leszka
6.15 + Jan Wesołowski
7:00 + Antoni i Aniela Rakowscy z rodzicami z obu stron
7:00 + Marek Wastag
8:00 + Karol Wolf, s. Marek
18:00 ++ wspólna: Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Tadeusz Szymonek, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Czesław Magiera, Jan Płonka, Krystyna Powroźnik, Anna Oboza, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Józef Jończyk, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Salomea Ficek, Grzegorz Niewiara, Maria Osowska, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Anna Okraszewska, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał Zbigniew Bogdanik Halszka Szczerska Renata Kuchta Stanisław Kaczmarek, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Popek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Barbara Gustafiak, Bożena Pikoń, Jan Flaga, Elżbieta Szendoł
Czwartek 4 stycznia
6.15 + Jan i Agnieszka Młocek z rodziną
6.15 + Renata Kuchta
6:15 + Stanisław Kaczmarek
7:00 + Zbigniew Bogdanik
7.00 + Józef Rychter w 5. r. śm. s. Edward
7.00 + Andrzej Iwaniec
8:00 + Julian Mazurkiewicz
18:00 O powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii
Piątek 5 stycznia
6.15 + Kazimierz Rusinek z rodzicami i rodzeństwem
6.15 + Danuta Honkisz
6.15 + Jan Króliczek
7.00 + Bronisława Zawada
7:00 + Jerzy Wosiewicz
8.00 + Stanisław Szemik
17:00 + Stefania Burczak w 7. r. śm., Bożena Fuja w 33. r. śm
18.00 Wynagradzająca NSPJ – oraz za członków żyjących i zmarłych Arcybractwa Straży Honorowej oraz księdza opiekuna
Sobota 6 stycznia
Uroczystość Trzech Króli
6.30 O łaskę zdrowia dla Karoliny, Mikołaja i o bł. Boże dla rodziny
8.00 Wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi
9.30 + Edward Lachendro w 7. r. śm.
11.00 + Władysław Spisak w r. śm.
12:30 + Agata Gołuszka
12:30 + Teresa i Franciszek Stuglik w r. śm.
14:00 Za parafian
18.00 + Anna Krupnik w 4. r. śm.
19.30 ++ Maria, Włodzimierz i Janina
Niedziela Chrztu Pańskiego 7 stycznia
6.30 + Weronika Adamus
8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin
9:30 + Eugeniusz i Izabela Rajda z rodzicami i teściami
11:00 + Adam Wnęczak, Aleksander Kowalczyk
12:30 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla Jadwigi Polak – 80. r. urodzin
14:00 Za parafian
18:00 + Katarzyna Czajkowska - Kirchner
19:30 + Jan i Marianna Paździor
IV Niedziela Adwentu 24 grudnia
6.30 + Adam Sordyl
8.00 + Adam Lachendro
9:30 + Władysława i Ignacy Talar oraz Czesław i Maria Rusinek
9:30 + Adam Lachendro
11:00 + Krystyna i Zygmunt Makowieccy
12:30 + Zofia Wiktorczyk w 10. r. śm., m. Józef
14:00 Za parafian
24:00 W intencji uczestników majówek pod krzyżem na Górnicy i za zmarłych uczestników
24:00 + Kazimiera Sajdak
24:00 + Adam Wrona z rodzicami
24:00 + Józef Torczewski z Moniką w 30. r. śm.
24:00 + Józef Buda, r. śm.
24:00 + Bronisława Potempa
24:00 + Natalka Kopytko
24:00 + Marek Kudłacik
Boże Narodzenie 25 grudnia
6.30 + Janusz Ficek
8.00 + Ludwik Ćwiertnia, Aniela i Antoni Babińscy
8.00 + Stanisława Filipiec w 8. r. śm.
9:30 + Zofia i Zygmunt Kiński
9:30 + Jerzy Jurka
11:00 + Emil Korbel
11:00 O Bożą opiekę dla rodzin Byrskich i Cieślików oraz za zmarłą Antoninę
11:00 O zdrowie dla Jana i Bernardy oraz o bł. Boże dla Rafała – rocznica urodzin
12:30 + Krystyna i Zygmunt Makowieccy
14:00 Za parafian
14:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla Ewy i Piotra Płonka – 40. r. ślubu
18:00 + Krystyna i Wojciech Sporysz
19:30 + Helena i Jan Siekierscy
Święto św. Szczepana 26 grudnia
6.30 + Janina Eugeniusz Cinal oraz za dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 + Stanisław Filipiec
9:30 + Kazimierz Pikoń w 6. r. śm.
11:00 + Marian Pasternak w 10. r. śm.
12:30 + Jan Pochopień
12:30 O bł. Boże dla Oliwii (18. r. ur.) i jej rodziny
14:00 Chrzcielna
18:00 + Antoni Grygny w 6. r. śm.
19:30 O Boże bł. i opiekę MB dla Elżbiety
Środa 27 grudnia
6.15 + Tadeusz Swakoń, s. Zbigniew
6.15 + Zofia Siwiec
6.15 + Barbara Rupik
6.15 + Grzegorz Niewiara
7:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla Haliny (90. r. urodzin) i całej jej rodziny
7:00 + Kazimierz Nosek
8:00 + Józef i Janina Matejko
18:00 ++ Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Tadeusz Szymonek, Filip Trojak, Jan Żydek, Józef Kuś, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Edward Mrzygłód, Zofia Mizera, Czesław Magiera, Jan Płonka, Krystyna Powroźnik, Anna Oboza, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Józef Jończyk, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Salomea Ficek, Grzegorz Niewiara, Maria Osowska, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Helena Wróblicka, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Anna Okraszewska, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał Zbigniew Bogdanik Halszka Szczerska Renata Kuchta Stanisław Kaczmarek, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko, Jan Popek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska, Barbara Gustafiak
Czwartek 28 grudnia
6.15 + Stanisław i Bronisława, c. Michalina, s. Jan
6.15 + Maria Osowska
6:15 + Marian Babiński
6:15 + Salomea Ficek
7.00 + Julian Mazurkiewicz
7.00 + Stanisław Marczyński
8:00 + Józef Kułaga w 2. r. śm.
18:00 +ks. Antoni Magiera
Piątek 29 grudnia
6.15 + Ludwik Ćwiertnia, Aniela i Antoni Babińscy
6.15 + Anna Mrzygłód
6.15 + Anna Okraszewska
6.15 + Edward Przystał
7.00 + Antonina Lachendro z rodzicami i rodzeństwem
7:00 + Helena Grzesik
8.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże – 50. r. ślubu Zofii i Jana
18.00 Jerycho – O miłosierdzie Boże dla świata, by Jego błogosławieństwo zstąpiło z nieba na wszystkie rodziny
Sobota 30 grudnia
6.15 O świętość życia dla kapłanów
6.15 + Janusz Karolczyk
6.15 + Helena Wróblicka
7.00 + Zofia i Józef Wiktorczyk – 10. i 15. r. śm.
8:00 + Stanisław Zieliński w 1. r. śm.
18:00 Jerycho – za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 + Krystyna Kubik w 7. r. śm., s. Dawid
18:00 + Joanna i Stanisław Stuglik
Niedziela 31 grudnia
6.30 + Józef Zwieńczak, r. śm.
8.00 + Karol i Maria Wykręt z dziećmi
9:30 + Sylwester Fierdonek z rodzicami
11:00 + Edward Żydek w 17. r. śm.
12:30 + Krystyna i Zygmunt Makowieccy
14:00 Za parafian
18:00 Dziękczynna za przeżyty rok z prośbą o dalsze bł. Boże dla Janiny – od syna
19:30 - w pewnej intencji
III Niedziela Adwentu 17 grudnia
6.30 + Adam Sordyl
8.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Danuty – 75. r. urodzin
9:30 + Edward i Melania Świątek
9:30 + Kazimierz Mularski w 30. r. śm.
11:00 + Maria i Stanisław Lichańscy
11:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Pawła – 15. r. urodzin
12:30 + Bronisława Potempa
14:00 Za parafian
18:00 + Maria Sordyl w 3. r. śm., m. Stanisław
19:30 w pewnej intencji
Poniedziałek 18 grudnia
6.15 + Maria Kierczak w 9. r. śm.
6.15 + Maria Bury
6:50 + Michalina Knapik w 10. r. śm., m. Józef i rodzice
8:00 +Włodzimierz Jamborski w 15. r. śm., ż. Helena w 4. r. śm. – od córki
18:00 + Elżbieta i Józef Wiercimak
Wtorek 19 grudnia
6.15 O zdrowie i opiekę Bożą
6.15 + Maria Miodońska
6:50 + Stanisław i Agnieszka Fryś
8:00 + Karol Wandor w 30. r. śm., ż. Helena
18:00 + Jan Pochopień w 20. r. śm. z rodzicami
Środa 20 grudnia
6.15 + Eugeniusz Syrek
6.15 + Zofia Lach
6.15 + Czesław Magiera
6:50 + Janina w 5. r. śm. i Józef Kurek
8:00 O zdrowie i opiekę Bożą dla Leszka
18:00 ++ Teofil Kierczak w 12. r. śm. z rodzicami, Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Tadeusz Szymonek, Filip Trojak, Jan Żydek, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Czesław Magiera, Jan Płonka, Krystyna Powroźnik, Anna Oboza, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Józef Jończyk, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Salomea Ficek, Grzegorz Niewiara, Maria Osowska, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Helena Wróblicka, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Anna Okraszewska, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Halszka Szczerska, Renata Kuchta, Stanisław Kaczmarek, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Durczewska, Monika Nowak, Natalka Kopytko, Jan Jopek, Stanisław Gibas, Antonina Byrska
Czwartek 21 grudnia
6.15 + Ewa Maria Syrek
6:15 + Ireneusz Chmiel
6:15 + Jan Płonka
6:15 + Jan Zając
6:50 + Fryderyka Kowalczyk w 1. r. śm., m. Emil
8:00 + Zofia i Ferdynand Gondko, zięć Jan Gondko
8:00 + Krystyna Powroźnik
18:00 + Zenobiusz i Franciszka Szymala
Piątek 22 grudnia
6:15 O zdrowie i bł. Boże dla Janiny
6:15 + Marek Biela
6:15 + Zofia Mizera
6:15 + Anna Ciechanowska
6:50 + Maria Pinocci, s. Józef
8:00 + Bogusław Karnicki, wnuk Krzysztof
8:00 + Lesław Hodowany
18:00 + Helena Marszowska w r. śm.
Sobota 23 grudnia
6.15 + Adam Karamański, rodzice i rodzeństwo
6.15 + Marian Harnas
6:15 + Mirosław Mikołajko
6:50 ++ z rodziny Babińskich
8:00 + Zofia Turek w 11. r. śm., m. Alojzy
8:00 + Władysława Pluszczew
18:00 + Andrzej Tomiak z rodzicami i teściami
18:00 + Adam Wnęczak – z podziękowaniem za dobro, które świadczył w życiu
IV Niedziela Adwentu 24 grudnia
6.30 + Adam Sordyl
8.00 + Adam Lachendro
9:30 + Władysława i Ignacy Talar oraz Czesław i Maria Rusinek
11:00 + Krystyna i Zygmunt Makowieccy
12:30 + Zofia Wiktorczyk w 10. r. śm., m. Józef
14:00 Za parafian
24:00 W intencji uczestników majówek pod krzyżem na Górnicy i za zmarłych uczestników nabożeństw
24:00 + Kazimiera Sajdak
24:00 + Adam Wrona z rodzicami
24:00 + Józef Torczewski z Moniką w 30. r. śm.
24:00 + Józef Buda w r. śm.
24:00 + Bronisława Potempa
24:00 + Natalka Kopytko
24:00 + Marek Kudłacik
II Niedziela Adwentu 10 grudnia
6.30 + Stanisława Golenia z rodzicami
8.00 + Franciszek Mikołajek w 6. r. śm., ż. Rozalia
9:30 W intencji ojczyzny w 42. r. wprowadzenia Stanu Wojennego oraz za śp. Stefana i Marii Nowak
11:00 + Teresa Laszczak w 5. r. śm.
11:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże dla Pawła – 15. r. urodzin
12:30 + Maria i Czesław Rusinek
14:00 Za parafian
18:00 + Marian Mironowicz, brat Stanisław, rodzice z obu stron oraz Wiktor
19:30 + Józef Mydlarz z rodzicami, teściami i rodzeństwem
Poniedziałek 11 grudnia
6.15 + Piotr Rokowski w 3. r. śm. - od kolegów i koleżanek z gazowni w Kętach
6.15 + Zofia Lach – od Marii Urbanowicz z rodziną
6:50 + Edward i Pelagia Smaza s. Edward
8:00 + Józefa Kucharczyk z rodzicami
18:00 + Monika Pająk w 3. r. śm., m. Karol
Wtorek 12 grudnia
6.15 O Boże bł. i żywą wiarę dla Karola – 18. r. urodzin
6.15 W intencji Bogu wiadomej
6:50 + Henryk z rodzicami i teściami
8:00 + Józef Wojtyła w 40. r. śm., ż. Władysława i rodzice
18:00 + Maria i Adam Wandor
Środa 13 grudnia
6.15 + Maria i Andrzej Ściga
6.15 + Jan Wesołowski
6.15 + Józef Fuja
6:50 + Halina Gwoździewicz-Sordyl
8:00 + Tadeusz Sołtysiak w 2. r. śm.
18:00 ++ Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Ryszard Jontecz, Tadeusz Szymonek, Filip Trojak, Jan Żydek, Józef Kuś, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Edward Mrzygłód, Zofia Mizera, Czesław Magiera, Jan Płonka, Krystyna Powroźnik, Anna Oboza, Maria Panek, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Józef Jończyk, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Salomea Ficek, Grzegorz Niewiara, Maria Osowska, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Helena Wróblicka, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Anna Okraszewska, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Halszka Szczerska, Renata Kuchta, Stanisław Kaczmarek, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury, Jerzy Wosiewicz, Małgorzata Jontecz, Bronisława Potempa, Urszula Kurczewska, Monika Nowak, Natalia Kopytko
Czwartek 14 grudnia
6.15 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże – 7. r. ślubu Magdaleny i Henryka
6:15 + Zofia Lach – od Haliny Wątor i Gośki z rodzinami
6:15 + Marek Wastag
6:15 + Mieczysław Cholewka
6:50 + Zofia i Henryk Nowak
8:00 + Leokadia i Józef Staśkiewicz, zięć Krzysztof Galik
8:00 + Renata Kuchta
18:00 W intencji Kościoła, Ojczyzny i Radia Maryja
Piątek 15 grudnia
6:15 + Jadwiga i Józef Gumoś, Sabina i Wiktor Otrębscy
6:15 + Stanisław Kaczmarek
6:15 + Zbigniew Bogdanik
6:15 + Andrzej Iwaniec
6:50 + Stanisław Szemik
8:00 + Danuta Honkisz
8:00 W intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego
18:00 + Józefa Rusinek w 2. r. śm.
Sobota 16 grudnia
6.15 +Emilia Bizoń
6.15 + Jan Króliczek
6:15 + Marek Kudłacik
6:50 + Andrzej Polak w 17. r. śm.
8:00 O Boże bł. dla Michaliny – 1. r. ur. i +Kazimierz Polak
8:00 + Maria Bizoń
18:00 + Jan Magiera
18:00 O zdrowie i bł. Boże dla Romana – z okazji urodzin i o bł. Boże dla jego rodziny
III Niedziela Adwentu 17 grudnia
6.30 + Adam Sordyl
8.00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę MB dla Danuty – 75. r. urodzin
9:30 + Edward i Melania Świątek
9:30 + Kazimierz Mularski w 30. r. śm.
11:00 + Maria i Stanisław Lichańscy
12:30 + Bronisława Potempa
14:00 Za parafian
18:00 + Maria Sordyl w 3. r. śm., m. Stanisław
19:30 – w pewnej intencji
I Niedziela Adwentu 3 grudnia
6.30 + Krystyna i Zygmunt Makowieccy
8.00 + W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin
9:30 O Boże bł. dla Gracjana – 1. r. urodzin
9:30 O bł. Boże dla ks. Dariusza i ks. Andrzeja – z okazji imienin
11:00 + Ryszard Adamus w 10. r. śm.
12:30 + Brygida Zaborowska w 39. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Józefa i Jan Zaremba, Helena i Jan Gorączko, Aleksander Piekiełko, Maria i Andrzej Jabłońscy
19:30 + Sylwester Fierdonek w 6. r. śm.
Poniedziałek 4 grudnia
6.15 O zdrowie i opiekę Bożą dla Leszka
6.15 + Zofia Lach – od Ewy Mysza z rodziną
6:50 + Barbara Śmiech z rodzicami i teściami
8:00 + Zofia Nowak
10:30 W intencji górników i ich rodzin
18:00 + Maria Panek
Wtorek 5 grudnia
6.15 + Jan Panek
6.15 + Helena Grzesik
6:50 Dziękczynna za owoce nawiedzenia obrazu MB Andrychowskiej w domu na Brzezince
8:00 + Adam i Krystyna Sala
18:00 + Józefa i Marcin Pękala, Stanisław Góra
Środa 6 grudnia
6.15 + Stanisław Pindel, Adolf Ogórek
6.15 + Helena Wróblicka
6.15 + Janusz Karolczyk
6:50 O zdrowie i bł. Boże dla Nikoletty – z okazji imienin
8:00 + Józef Jończyk
18:00 ++ wspólna: Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Stanisław Bagierek, Ryszard Jontecz, Tadeusz Szymonek, Filip Trojak, Jan Żydek, Józef Kuś, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Edward Mrzygłód, Małgorzata Mikołajek, Zofia Mizera, Czesław Magiera, Jan Płonka, Marek Biela, Krystyna Powroźnik, Anna Oboza, Maria Panek, Lesław Hodowany, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Józef Jończyk, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Salomea Ficek, Grzegorz Niewiara, Maria Osowska, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Helena Wróblicka, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Anna Okraszewska, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Halszka Szczerska, Renata Kuchta, Stanisław Kaczmarek, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec, Maria Bury
Czwartek 7 grudnia
6.15 + Julian Mazurkiewicz
6:15 +Lucjan Bogdanik
6:15 + Stanisław Tyrybon
6:50 O zdrowie i bł. Boże, dary Ducha Świętego dla Krzysztofa i Justyny
8:00 + Tadeusz Adamus w 19. r. śm.
8:00 + Zofia Płonka
18:00 O powołania kapłańskie i zakonne
18:00 + Jerzy Jurka
Piątek 8 grudnia
6:15 + Maria w 29. r. śm. i Józef Ochmanek w 3. r. śm.
6:50 + Adam Gieruszczak w 12. r. śm.
8:00 O zdrowie i Boże bł. dla Leszka
9:00 + Zofia i Franciszek w r. śm.
12:30 W pewnej intencji
14:30 + Zofia Pławny
18:00 + Jan i Antonina Bizoń oraz za dusze czyśćcowe
18:00 + Henryk Targosz w 6. r. śm.
Sobota 9 grudnia
6.15 + Julian Zaborowski z rodzicami
6.15 + Zofia Lach – od siostry Janiny Wątor i Małgorzaty Leśniak z rodzicami
6:15 + Halszka Szczerska
6:50 + Julian Zaborowski z rodzicami
8:00 + Irena Zaborowska w 2. r. śm., m. Jan
18:00 + Grzegorz Bizoń w 3. r. śm.
18:00 + Adam Gieruszczak w 12. r. śm.
II Niedziela Adwentu 10 grudnia
6.30 + Stanisława Golenia z rodzicami
8.00 + Franciszek Mikołajek w 6. r. śm., ż. Rozalia
9:30 W intencji ojczyzny w 42. r. wprowadzenia stanu wojennego oraz za śp. Stefana i Marię Nowak
11:00 + Teresa Laszczak w 5. r. śm.
11:00 Dziękczynno-błagalna w int. Pawła – z okazji 15. r. urodzin
12:30 + Maria i Czesław Rusinek
14:00 Za parafian
18:00 + Marian Mironowicz, brat Stanisław, rodzice z obu stron oraz Wiktor
19:30 + Józef Mydlarz z rodzicami, teściami i rodzeństwem
Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata 26 listopada
6.30 + Stefania Jończy, Stanisław z rodzicami
8.00 + Alojzy i Maria Polak
9:30 + Zdzisław Wandor
9:30 Z okazji patronalnego święta Akcji Katolickiej – O Boże bł. i dary Ducha Świętego dla ks. Proboszcza – asystenta parafialnego i członków parafialnego oddziału AK
11:00 + Maria i Stanisław Lichańscy
12:30 + Irena i Stanisław Rajda
14:00 Za parafian
18:00 + Gregoriańska 19
19:30 + ks. Józef Sanak i Tadeusz Pękala, s. Sylwester
Poniedziałek 27 listopada
6.15 +Anna Kozioł
6.15 + Grzegorz Niewiara
7:00 O zdrowie i bł. Boże dla Teresy Neuman
8:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże i dary Ducha Świętego dla Janiny – 70. rocznica urodzin
18:00 Gregoriańska 27
Wtorek 28 listopada
6.15 + Halina Płonka w 1. r. śm.
6.15 + Kazimierz Nosek
7:00 + Janina Filip w 5. r. śm.
8:00 + Paweł Bercal w 1. r. śm.
18:00 Gregoriańska 28
Środa 29 listopada
6.15 ++ Józef, Helena, Maria, Marek i zmarli z rodziny Młyniec
6.15 + Maria Osowska
7:00 Dziękczynna za łaskę poczętego dziecka i o szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki
8:00 + Władysława i Antoni Żydek, zięć Stanisław
18:00 Gregoriańska 29
18:00 ++ wspólna: Monika Nowak, Piotr Bujak, Róża Króliczek, Piotr Barcik, Krzysztof Siekierski, Mirosław Polak, Stanisław Bagierek, Ryszard Jontecz, Tadeusz Szymonek, Janina Prus, Maria Zmiertka, Filip Trojak, Jan Żydek, Józef Kuś, Krzysztof Talar, Danuta Babińska, Adam Karcz, Tadeusz Pękala, Bogumiła Tomiczek, Edward Mrzygłód, Małgorzata Mikołajek, Bogumiła Kycior, Zofia Mizera, Czesław Magiera, Jan Płonka, Marek Biela, Krystyna Powroźnik, Anna Oboza, Mirosław Mikołajko, Władysława Pluszczew, Zofia Siwiec, Anna Ciechanowska, Maria Panek, Lesław Hodowany, Kazimiera Sajdak, Stanisław Marczyński, Józef Jończyk, Barbara Rupik, Kazimierz Nosek, Salomea Ficek, Grzegorz Niewiara, Maria Osowska, Marian Babiński, Lucjan Bogdanik, Helena Wróblicka, Zofia Płonka, Helena Grzesik, Anna Okraszewska, Stanisław Tyrybon, Anna Mrzygłód, Irena Buda, Janusz Karolczyk, Edward Przystał, Zbigniew Bogdanik, Halszka Szczerska, Renata Kuchta, Stanisław Kaczmarek, Józef Fuja, Jan Wesołowski, Mieczysław Cholewka, Marek Wastag, Marek Kudłacik, Zofia Lach, Jan Króliczek, Danuta Honkisz, Maria Bizoń, Maria Miodońska, Andrzej Iwaniec
Czwartek 30 listopada
6.15 + Stefan i Genowefa Smolik, s. Marian
6:15 + Marian Babiński
6:15 + Salomea Ficek
7:00 O bł. Boże dla wnuka Janka i jego rodziców
8:00 + Stanisław Polak
8:00 + Halina Górska – od kuzynostwa
18:00 + Józef Magiera
18:00 Gregoriańska 30
Piątek 1 grudnia
6:15 + Bronisława Zawada
6:15 + Stanisław Marczyński
7:00 + Jerzy Ryszard Paszewski w 25. r. śm., z synami Markiem, Stefanem, synową Ewą, zięciami Władysławem, Karolem i Janem
7:00 + Anna Mrzygłód
8:00 + Janina Madej-Fryś w 1. r. śm.
17:00 + Stanisław Matusiak w 6. r. śm
18:00 Wynagradzająca NSPJ – oraz za członków żyjących i zmarłych Arcybractwa Straży Honorowej oraz księdza opiekuna
18:00 +Jan Głuszek w 1. r. śm.
Sobota 2 Grudnia
6.15 O bł. Boże i potrzebne łaski dla rodziny i małżeństwa
6.15 + Anna Okraszewska
7:00 O łaskę zdrowia dla Karoliny, Mikołaja i o bł. Boże dla rodziny
7:00 + Edward Przystał
8:00 Wynagradzająca za zniewagi i bluźnierstwa przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi
18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. Boże – 18. r. ur. Zofii Burzej
18:00 + Aniela i Stanisław Kramarz
I Niedziela Adwentu 3 Grudnia
6.30 + Krystyna i Zygmunt Makowieccy
8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin
9:30 O Boże bł. dla Gracjana – 1. r. urodzin
11:00 + Ryszard Adamus w 10. r. śm.
12:30 + Brygida Zaborowska w 39. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Józefa i Jan Zaremba, Helena i Jan Gorączko, Aleksander Piekiełko, Maria i Andrzej Jabłońscy
19:30 + Sylwester Fierdonek w 6. r. śm.