Niedziela 2 października

Odpust parafialny

6.30 + Bronisław Rajda, Lucyna i Stanisław Pietyra

8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin

9:30 + Kazimierz Polak w 4. r. śm. z rodzicami i teściami

11:00 Za parafian

11:00 + Edward Szrom z rodziną

11:00 W intencji małżonków - jubilatów

14:00 O zdrowie i bł. Boże dla Juliana i Zofii – z okazji urodzin

18:00 + Danuta Florczyk

19:30 + Tadeusz Babiński, s. Piotr, Krzysztof Babiński

Poniedziałek 3 października

6.15 O bł. Boże – 30. r. ślubu Aliny i Krzysztofa

6.15 + Wiktoria Talar

7:00 O dary Ducha Świętego dla Arkadiusza i Dominika

8:00 O Boże bł. dla Elżbiety Czajkowskiej i opiekę MB

18:00 + Józefa Wicherek, s. Grzegorz

Wtorek 4 października

6.15 O bł. Boże dla Sabiny i Mariusza – 6. r. ślubu

6:15 + Wiktoria Talar

7:00 + Anna Babisz w 1. r. śm., m. Marian

8:00 + Franciszek Piękoś

18:00 w pewnej intencji

Środa 5 października

6.15 + Emilia Bizoń

6.15 + Wojciech Siama

6.15 + Bolesław Żydek

7:00 + Stanisław Walusiak w 19. r. śm.

8:00 + Stanisława Polak w 1. r. śm., m. Karol

18:00 Dziękczynna za życie Emilki i o bł. Boże dla jej rodziny, wspólna: ++Irena Zaborowska, Krzysztof Skowroński, Marek Ficek, Adam Wnęczak, Józef Wykręt, Grażyna Sordyl, Tadeusz Nowak, Janina Fąferko, Kazimierz Gzela, Renata Matejko, Alfred Kudłacik, Czesław Ficek, Leona Tomiak, Stefania Zając, Kazimierz Biesik, Tomasz Adamus, Halina Bizoń, Romuald Jarczyk, Adam Lachendro, Jadwiga Watoła, Kazimierz Oboza, Jan Nadajczyk, Anna Borgosz, Irena Łopata, Krystian Nowak, Włodzimierz Bury, Zofia Dzidek, Bolesław Pabiś, Irena Marecka, Adam Swakoń, Barbara Ficek, Emilia Walusiak, Kazimierz Waluś, Barbara Mider, Kazimierz Hałat, Maria Lenartowicz

Czwartek 6 października

6.15 + Eugeniusz Syrek

6.15 + Stefania Zając

6.15 + Tomasz Adamus

7:00 + Bolesław Bizoń

7:00 + Wanda Chmiel

8:00 + Joanna Magiera

18:00 O powołania kapłańskie i zakonne

18:00 + Wojciech Siama

Piątek 7 października

6.15 O Boże bł. dla rodziny jasnogórskiej

6.15 + Anastazja Bylica

6.15 + Halina Bizoń

7:00 + Romuald Kandydo w 5. r. śm.

7:00 + Kazimierz Witek

8:00 O miłosierdzie Boże dla Leszka

17:00 + Brygida Mazurkiewicz w 1. r. śm.

18.00 Wynagradzająca NSPJ – oraz  za członków żyjących i zmarłych Arcybractwa Straży Honorowej oraz księdza opiekuna

Sobota 8 października

6.15 Dziękczynno-błagalna w intencji Sabiny

6:15 + Adam Lachendro

7:00 + Julia i Jan Karcz, c. Ewa

8:00 O Boże bł. dla Krzysztofa i Anny – 1.r. ślubu

18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze bł. – 30. r. ślubu Anny i Ryszarda Zaręba

18:00 O bł. Boże dla Franciszka – 1. r. ur.

18:00 + Maria i Stefan Marczyńscy, syn Andrzej, zmarli rodzice

Niedziela 9 października

6.30 + Alojzy Dryjak w r. śm. z rodzicami i teściami

8.00 + Franciszek i Maria Błachut z zięciami

9:30 + Helena Hahn w r. śm., m. Antoni

11:00 O opiekę Bożą dla Madzi i jej rodziców

11:00 O opiekę Bożą – 25. r. ślubu Urszuli i Janusza

12:30 + Maria Lichańska w 7. r. śm., m. Stanisław

12:30 + Irena i Józef Kuźma w r. śm.

14:00 Za parafian

18:00 + Szymon i Stefania Polak

19:30 + Kazimierz Gzela z rodzicami

 

 

Niedziela 7 sierpnia

6.30 + Zygmunt Wykręt w r. śm., ż. Urszula

8.00 W intencji róż różańcowych i członków ich rodzin

9:30 + Maria Bury w 3. r. śm. z m. Julianem

11:00 + Józef Marczyński w 2. r. śm.

12:30 + Jan Kajdas w 7. r. śm.

14:00 Za parafian

18:00 +Aniela Koper w 4. r. śm., m. Jerzy, s. Mieczysław i wnuk Rafał

19:30  +Józefa Łysoń

 

Poniedziałek 8 sierpnia

6.15 + Andrzej Kasperek w 11. r. śm. z ojcem Kazimierzem

8:00 Dziękczynno-błagalna w intencji Jolanty i Bogdana – 30. r. ślubu i 60. r. urodzin Bogdana

18:00 +Anna i Józef Fluder

 

Wtorek 9 sierpnia

6.15 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Eweliny i Rafała – 4. r. ślubu i roczek c. Magdaleny

8:00 + Pelagia i Adam Chrustek

18:00 + Bożena Gałuszka w 3. r. śm.

 

Środa 10 sierpnia

6.15 O zdrowie i potrzebne łaski dla Janiny Cinal

8:00 + Krzysztof Wojciech z ojcem Marianem

18:00 dziękczynna za życie Emilki i o bł. Boże dla jej rodziny,  wspólna: ++Maria i Marian Chowaniec w r. śm. z rodzicami, Janina Pindel w 1. r. śm., , ++Zdzisław i Helena Wróbel, Irena Zaborowska, Krzysztof Skowroński, Marek Ficek, Adam Wnęczak, Władysława Koper, Marek Młyniec, Józef Wykręt, Czesław Mączka, Danuta Nowak, Rozalia Kubień, Grażyna Sordyl, Waldemar Bizoń, Zofia Kuźma, Janusz Kornaś, Bogumił Grabowski, Wiktoria Talar, Wanda Pabiś, Tadeusz Nowak, Janina Fąferko, Jadwiga Kędzierska, Kazimierz Gzela, Renata Matejko, Alfred Kudłacik, Halina Parcza, Czesław Ficek, Antoni Gidlecki, Krystyna Wojtaszewska, Leona Tomiak, Stefania Zając, Kazimierz Biesik, Wanda Chmiel, Bolesław Żydek, Tomasz Adamus, Kazimierz Witek, Anastazja Bylica, Halina Bizoń, Romuald Jarczyk, Andrzej Bury, Adam Lachendro, Jadwiga Watoła, Kazimierz Oboza, Jan Madajczyk, Anna Borgosz

 

Czwartek 11 sierpnia

6.15 ++ zmarli z rodziny Bauer

8:00 + Józef i Klara Pawlik, c. Janina, s. Józef i Marian

18:00 W intencji Kościoła, Ojczyzny i radia Maryja

 

Piątek 12 sierpnia

6.15 Dziękczynno-błagalna w intencji Marty i Grzegorza – z okazji urodzin

8:00 + Rozalia Mikołajek w 4. r. śm., m. Franciszek

18.00 + Sławomir Bierczak w 7. r. śm.

 

Sobota 13 sierpnia

6.15 + Mariusz Honkisz w 7. r. śm., o. Tadeusz

8:00 O miłosierdzie Boże dla Leszka

18:00 Dziękczynno-błagalna w intencji Kamili i Macieja Kudź w  10. r. ślubu

18:00 + Piotr Marczyński w 18. r. śm.

 

Niedziela 14 sierpnia

6.30 + Franciszek Nikiel z rodzicami

8.00 + Adam Lachendro

9:30 Dziękczynno-błagalna w intencji Anny i Dominika w 8. r. ślubu

11:00 Dziękczynna z prośbą o bł. Boże dla Marii i Zdzisława Janosz – 40. r. ślubu

12:30 + Zdzisław Florczyk w r. śm.

14:00 Za parafian

18:00 + Maria Galos w 20. r. śm.

19:30 + Czesław Mizera w 1. r. śm.