VI Niedziela wielkanocna - 22 maja

6.30 We wszystkich intencjach, w których modli się krąg 7. oazy rodzin
8.00 + Izabela i Eugeniusz Rajda z rodzicami i teściami
9:30 + Weronika i Stanisław Legień z rodzicami
11:00 + Edward Rychter w 5. r. śm.
12:30 + Sławomir Rodak w 23. r. śm.
14:00 Za parafian
18:00 + Ewa Bartkowiak w 8. r. śm.
19:30 +Antoni i Teodozja Wykręt, zięć Marian

Poniedziałek 23 maja

6.15 + Mieczysław Knapik
6.15 + Zofia Kuźma
6.15 Dziękczynna z życie Emilki i o Bożą opiekę dla rodziny
7:00 + Józef Paczkowski
8:00 O opiekę Bożej Opatrzności dla Leszka
18:00 + Edward Chęciński z zięciem i rodzicami, + Michał Kolber z żoną i rodziną

Wtorek 24 maja

6.15 + Jadwiga Kędzierska
6.15 + Janina Fąferko
6.15 + Jerzy Raś
7:00 + Balbina Paczkowska
7:00 + Katarzyna Łuczeńczyk
8:00 O zdrowie dla Pawła
18:00 + Józefa i Aleksander Rusinek z synami Bolesławem, Józefem oraz synową

Środa 25 maja

6.15 + Kazimierz Gzela
6.15 + Renata Matejko
7:00 + Antoni Błądek
7:00 + Stanislaw Marek
8:00 + Rudolf Bylica, s. Zdzisław, wnuk Paweł, Karolina i Jan Bylica, Maria i Wojciech Jakubowscy, dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 Dziękczynna za życie Emilki i o bł. Boże dla jej rodziny,
Wspólna: ++ Zdzisław i Helena Wróbel, Katarzyna Czajkowska – Kirchner, Bogusław Sordyl, Bogusław Brańka, Jan Buszydlik, Mieczysław Pająk, Piotr Sordyl, Czesław Kołodziejczyk, Lucyna Węglarz, Maria Pędziwiatr, Stanisława Janosz, Irena Zaborowska, Józef Babiński, Józefa Wiktor, Krzysztof Skowroński, Tadeusz Sołtysiak, Marek Ficek, Krzysztof Prus, Marek Żydek, Genowefa Zielińska, Danuta Kierczak, Anna Polak, Anna Liczek, Adam Wnęczak, Edyta Marion, Władysława Koper, Marek Młyniec, Józef Wykręt, Czesław Mączka, Aleksander Walczak, Helena Antecka, Joanna Kierczak, Anna Szczelina, Danuta Nowak, Rozalia Kubień, Aniela Buda, Grażyna Sordyl, Mieczysław Lachendro, Waldemar Bizoń, Zofia Kuźma, Józef Kudłacik, Henryk Swakoń, Maria Turek, Mieczysław Nidecki, Wojciech, Józef Kulka, Janusz Kornaś, Maria Mrzygłód, Jakub Szymik, Bogumił Grabowski, Janina Joniec, Wiktoria Talar, Wanda Pabiś, Katarzyna Łuczeńczyk, Tadeusz Nowak, Jerzy Raś, Janina Fąferko, Jadwiga Kędzierska, Kazimierz Gzela, Stanisław Marek, Renata Matejko, Alfred Kudłacik, Anna Leśniak, Halina Parcza, Czesław Ficek, Antoni Gidlecki, Krystyna Wojtaszewska, Leona Tomiak

Czwartek 26 maja

6.15 + Tadeusz Nowak
6.15 + Wanda Pabiś
6.15 + Alfred Kudłacik
7:00 + Irena i Stanisław Kukuła, z rodzicami
7:00 + Anna Leśniak
8:00 + Emilia Bizoń
8:00 + Halina Parcza
18:00 + Michalina Babińska w 1. r. śm.

Piątek 27 maja

6.15 + Krystyna Wojtaszewska
6.15 + Janina Joniec
6.15 + Wiktoria Talar
6.15 + Wojciech Siama
7.00 + Władysław Komorek
7:00 Dziękczynna za życie Emilki i o bł. Boże dla jej rodziny
8.00 + Antoni i Rozalia Byrscy
18.00 Jerycho – O światło, dary i owoce Ducha Świętego dla duchowieństwa, rządzących w naszej ojczyźnie i dla nas samych

Sobota 28 maja

6.15 + Maria Chojna w 7. r. śm.
6.15 + Jadwiga Kędzierska
6.15 + Janina Fąferko
7:00 + Janina Komorek
7.00 + Jerzy Raś
8:00 + Michał Oboza w 16. r. śm. z żoną Anną
18:00 + Jerycho – za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 + Marian w 5. r. śm., rodzice i teściowie

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego - 29 maja

6.30 + Barbara Szymczak w 2. r. śm.
8.00 +Antonina Potempa w 7. r. śm., Stanisław Potempa w 20. r. śm., ks. Ludwik Bajgrowicz
9:30 + Helena i Antoni Hahn
11:00 + Karolina Gawęda, m. Władysław w 9r. śm.
12:30 + Stanisław Bylica, rodzice Anna i Władysław
12:30 + Anna i Stanisław Lulek
14:00 Za parafian
18:00 + Zdzisław Bizoń w 4. r. śm.
19:30 + Marek Figura w 1. r. śm.